HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19271
5452
5063
1426
1599
7056
5248
10933
1687

Online 40162 uživatelů

Návody > Knights of the Temple: Infernal Crusade


Zobrazení:38169
Autor návodu:Jena Zelí

Pár tipů na úvod:
  • Rozbíjejte bedny - často v nich jsou léčivé masti a sem tam i klíče.
  • Prohledávejte důkladně místa – ve vedlejších místnostech jsou i nové zbraně.
  • Často budete ve hře potřebovat tlačítko potvrdit např.: při přechodech do dalších levelů – standartně je nastaveno na R.
  • Je také dobré vědět čím se mění zbraně, protože se často hodí si zbraň vyměnit (je to sice v nastavení kláves, ale není od věci to sem dát) – je to na klávesách 1, 2, 3, 4 – ne na numerické klávesnici ale na té nad písmeny.

LEVEL 1:
Na začátku hry seberete klíč a projdete dveřmi na schodiště. ! Hned za dveřmi čeká mnich, který vás chce zabít ! Sejděte dolů ze schodů a dostanete se až do „jídelny“ (nevím jak jinak bych tu místnost nazval). Tam zabijte dva mnichy a otočte židlí uprostřed.Poté se na pravé straně otevře tajný vchod. Nalevo jsou zamčené dveře ke kterým později získáte klíč. Půjdete stále dál. Jde jít pouze jednou cestu a nelze zabloudit. ! Cestou na vás budou stále útočit mniši ! Dojdete na rozcestí. Doleva ani nemusíte. Za dveřmi jsou pouze dva mniši a léčivá mast. Dejte se doprava a opět napravo je místnost kde si můžete vzít novou zbraň. Pak vejděte do dveří naproti. Tam je jeden mnich. Zabijte ho a získáte klíč od zamčených dveří v jídelně. Tak se musíte vrátit do jídelny. Vejdete do dveří a objeví se krátké video. Můžete ho odkliknout. Pak zabijte mnicha a jděte do dveří (svítí). Hra se uloží a dostáváte se do dalšího levelu.


LEVEL 2:
Objevíte se před budovou. Tam seknete do nádrže s vodou a ta uhasí oheň na brance. Jdete dál a narazíte na strážce. Jsou o něco těžší než mniši ale taky se dají v pohodě porazit. Jeden z nich má klíč od strážnice. Ve strážnici je klíč od brány. Projdete bránou a uložte si hru u sochy. Dejte se doleva. Vpravo je jen léčivá mast. Dojdete až ke schodům zabijte strážného a jděte dovnitř. Mříž je zamčená ale naproti jsou dva mniši a jeden z nich má klíč. Také si vemte nový meč. Pak projděte mříží a dojdete do knihovny. Zabijte oba mnichy a jeden má skalpel. Ten použijte na kříž ve zdi hned na začátku knihovny. Vyndáte „krucifix“ ten použijte na díru ve zdi vedle knihovny. Knihovna se odsune a vy můžete pokračovat dál do dalšího levelu.


LEVEL 3:
Ocitáte se v katakombách. Dojdete až do kruhové místnosti s dírou uprostřed. Zde se budete možná trochu hůř orientovat. Zabte všechny mnichy. U jednoho najdete klíč. Prolezte si celou místnost až se dostanete k jediné možné cestě pryč. Po schodech dolů a přes mříž dále. Tam zabijete dva strážné. Seberete jim klíč a vrátíte se zpět nahoru. A půjdete do mříže, která předtím byla zamčená. Ovšem s klíčem ji hravě odemknete. Pozabíjejte protivníky a dostanete se až do zadní místnosti. Když tam přijdete vyběhne ze zamčené strážce. Zabte ho a jděte do již odemčené mříže. Tam opět pozor na strážce. Zabte je a uložte si pozici. Pokračujte a dojdete ke dveřím. Jděte do nich. Ony se za vámi zavřou a vás čeká první těžší úkol. Nejdřív musíte zabít dva strážné a jednoho „rytíře“ (budu jim tak říkat, jsou to těžší protivníci než strážní, ale s trochou odhodlání je v klidu porazíte). Po jejich zabití se podívejte do knihy uprostřed. Jsou tam 4 symboly. Stejné symboly jsou i na stěnách místnosti. Symboly na stěnách otočte tak aby byly stejně jako na obrázku v knize (např. měsíc je natočen doleva – měsíc na zdi natočíme doleva atd.) po úspěšném splnění se všechny symboly „zamáčknou“ a otevřou se dveře zpět. Jděte zpátky a hned zatočte k mříži, která již jde otevřít. Na konci chodby je mříž. Nejde otevřít, ale možná si vzpomenete že jste šli tou chodbou za mříží již dřív. Ale vy se vydáte tou první mříží. Vede do dalšího levelu.


LEVEL 4:
Projděte mříží a jděte stále kupředu. Vyběhne na vás celkem hojný počet mnichů a nakonec jeden strážce. Zabte je a jděte dál. Projděte do místnosti. Měly by se za vámi zavřít dveře. Zabte protivníky. Posuňte víko hrobky až spadne na zem. A jděte do otevřeného průchodu. Pokračujte stále dál. Nedá se zabloudit. Pozor na stále se objevující protivníky. Dostanete se také k úložně soše. Pozici si uložte a pokračujte dále. Pak na vás vyběhne nový protivník. Bude mít jako zbraň rozžhavený kus železa. Ale není o nic těžší než mniši. Pak Tam bude ještě jeden a také protivník se sekerou. Až ho zabijete tak získáte i jeho sekeru na dřevo jako novou zbraň. Vyběhnete po schodech nahoru. Pak následuje video ve kterém mluvíte se spoutaným mnichem. A pak se přiřítí obrovský maník se kterým budete bojovat. Po jeho zabití pokračujte dál až ke schodům dolů a pak do dalšího levelu.


LEVEL 5:
Ocitáte se ve městě. Hned se na vás vrhnou 2 strážci. Zabte je od jednoho dostane nový meč. Pozor na lukostřelce, který vás ostřeluje z rohu. Zabte ho a získáte luk. Pokračujte dále. Stále si dávejte pozor no lučištníky. Rozbijte bednu a získejte klíč od brány. Za ní jsou strážci a také jeden „silný strážce“. Jděte dál a dostanete se až ke zvonici. Jděte dovnitř a lukem sestřelte prkno na kterém se zasekl provaz. Vylezte ven a zabte protivníky. Seberte klíč od brány a na druhé straně zvonice rozbijte bednu – je v ní lepší luk. Pokračujte skrz bránu. Za bránou si uložte pozici. Pak jděte stále dál a zabíjejte protivníky až se probojujete ke dveřím do dalšího levelu.


LEVEL 6:
Opět se musíte ihned bránit protivníkům. Zvykněte si na stále častější přítomnost „silnějších strážců“. Dostanete se až k řece. Ještě nechoďte přes most ale za budkou je schovaná válečná sekera. Pak jděte přes most a zabte další protivníky. Jeden z nich má kliku. Seberte jí. Vraťte se zpět přes most do dveří v budově dál. Jděte po schodech až úplně nahoru. Pozabíjejte protivníky a nahoře rozsekejte prkennou stěnu. Přelezte do druhé budovy, uložte si pozici a po schodech dolů. Jděte do podchodu zabte protivníka a na konci je provaz, který seberete. Pak jděte na druhou stranu okolo domečku až k potoku. Na konci u hradby použijte na otvor kliku a provaz. Vypustí se část vody a na začátku potoka se otevře poklop. Vlezte do něj a pak už do dalšího levelu.


LEVEL 7:
Jste v přístavu. Zabte všechny protivníky, seberte jednomu klíč a jděte dál. Tam si opět prosekejte cestu. Za budkou seberte jehlice a jděte nahoru do mlýna. Tam jehlice použijte na točící se „kládu“. Pak se dejte po nově otevřené cestě dál. Projděte bránou. Zabte nepřátele a uložte si hru. Pak seběhněte dolů po schodech k vodě. Dole je ukrytá nová zbraň – palice. Jděte dál. Zabte lučištníky a přesekněte lana u mostu. Otevře se jen půlka. Další lana přetněte šípem. Otevře se vám cesta dále. Pak následuje video a postup do dalšího levelu.


LEVEL 8:
Jste ve zcela novém prostředí. A jsou tam i noví bojovníci. Ale nebojte se ničeho snadno je zabijete. Po jejich pokoření ještě bouchněte do trhliny ve zdi. Voda odteče a dole si seberte šavli. Jděte stále dál. Nedá se zabloudit. Neděje se nic nového kromě neustálého bojování s nepřáteli nemusíte dělat nic. U sochy si uložte hru a pokračujte dále. Občas z nějakého bojovníka vypadne klíč, ale nic neobvyklého se neděje. A tak projdete až do dalšího levelu.


LEVEL 9:
V tomto levelu se hned na začátku budete muset snažit přimět mozkové buňky k provozu. Ale nebude to nic těžkého. Zabte dva protivníky a pak musíte mačkat páky k ovládání stavidel tak dlouho dokud nebudou všechna dole. Na to neexistuje návod protože je více způsobů jak to udělat. Pak jděte vypuštěnou chodbou až ke schodům a po nich zase na čerstvý vzduch. Zabte nepřátelé a jděte do zadních dveří. Tam si uložte pozici. Jděte dál po schodech dolů a tam zabte další protivníky. Od jednoho z nich získáte nový luk. Pokračujte dále a pak na vás vyběhne asi 6 protivníků. Zabte je a po schodech nahoru kde už čeká další level.


LEVEL 10:
Už jste opět ve městě. Pozabíjejte protivníky a rozsekejte dřevenou branku a přes ni jděte dál. Tento level je hodně krátký a nic závratného se v něm neděje. Takže směle kupředu. Zabte nepřátele a vzhůru do dalšího levelu.


LEVEL 11:
Tento level je jeden z nejkratších v celé hře a tak není moc o čem psát. Jděte stále dopředu až se dostanete do místnosti ve které se spustí video. Zabte všechny protivníky. Pozor na toho „rytíře“ je silný, ale je porazitelný. Pak ještě jděte na druhý konec haly a otevřete malou truhličku u zdi. Je v ní vylepšení pro posvátnou sílu. Pak se vraťte k mříži na zemi ta se otevře a pokračujte do dalšího levelu.


LEVEL 12:
Jste na cestě do Jeruzaléma. Jděte kupředu a za chvíli se dostanete do místnosti s koly na zdi. Zabte nepřítele a seberte si novou zbraň – palici ve tvaru hadí hlavy. Nyní musíte kroutit pákami na zdi vedle kola tak dlouho aby kolo bylo stejné jako ostatní na zdi. Čili musíte mít kolo jakoby rozpůlené. Kroutíte vždy dvěma menšími koly najednou. Ale vždycky se v určitém bodě dokonale překrývají a vytvoří kýženou „rýhu“ mezi nimi. A vy musíte toto udělat s oběma pákami. Není to až tak těžké jak to vypadá. Rýhy mezi koly se překrývají vždy když jsou ve svislé pozici. Takže to určitě za chvilí dokážete. Pak se otevřou dveře a musíte rozsekat dřevěnou zátarasu. Zřítí se strop takže musíte rozsekat zeď abyste se dostali dále. Zabte protivníka a pak už jen po schodech až k mříži a k dalšímu levelu.


LEVEL 13:
V tomto levelu se nic zajímavého neděje. Akorát v něm zabíjíte nepřátele. Jinak nic neobvyklého. Takže jděte stále kupředu až se dostanete k bráně před kterou leží spousta mrtvých. Pak následuje video a postup do dalšího levelu.


LEVEL 14:
Ocitáte se v Jeruzalémě. Jděte vpřed a zabte protivníky. Pak vejděte na nádvoříčko vlevo. A tam je za nádvořím zamčená mříž. Takže se vraťte a místo doleva na nádvoří se dejte rovně. Tam zabte další protivníky a po schodech dolů.Stále rovně do dveří naproti. Na bedně pak najdete klíč k mříži. Seberte ho ale ještě se nevracejte. Hned vedle dveří zpět jsou schody nahoru. Vydejte se tam. Rozsekejte bedny a za nimi je truhla s vylepšením pro božskou sílu aury. Nyní se vraťte k zamčené mříži a za ní si u sochy uložte hru. Jděte dál a koste nepřátelé. Žádná mříž nejde otevřít takže se vydejte po schodech u mříže nahoru. Je tam jeden lukostřelec a jeden se šavlí. Zabte je a bouchněte do dřevěné lávky na kraji. Ta spadne a vy po ní můžete přejít dál. Možná jste si všimli že nyní jste nad nádvořím (respektive na vchodem na nádvoří). Tam u dveří seberte další klíč k observatoři. Pak se spustí ukázka jak přes dříve zamčenou mříž přibíhají protivníci. Vraťte se zpět k té mříži a přes ní jděte dál. Zabte nepřátele a jděte do jediných otevřených dveří. Tam je na zdi kruh a vedle mapa. Je tam také kniha. Po prozkoumání všeho byste měli točit koly tak aby se otevřel mechanismus který zamknul dveře venku. Znak škorpiona (takové m s ocáskem - na vnějším kruhu) musí být uplně nahoře stejně jako znak Juna (křížek se svislou čárou skrz, dole s vodorovnou čárkou - na vnitřním kruhu). A mezi nimi na prostředním kruhu musí být znak Merkury (kruh s křížkem pod sebou a takovým obloukem nad sebou) na světlém podkladu (!Ne na tmavém podkladu!). Tyto symboly musí být všechny pod sebou a pak se otevřou dveře se sluncem a měsícem. Pak vyjdete ven a zabte nepřátelé. Od jednoho z nich získáte meč černého rytíře. Pak do těch dveří se sluncem a měsícem a do dalšího levelu.


LEVEL 15:
Na začátku se nic mimořádného neděje takže jděte stále vpřed a zabíjejte nepřátelé. U jednoho z nich si vezměte novou zbraň – vroubkovanou sekeru. Pokračujte stále dál až po schodech nahoru a tam si uložte pozici. Přejděte přes mostek do druhé budovy. Tam zabte nepřátelé a najdete další truhlu s vylepšením pro božskou sílu. Tentokrát opět pro sílu uzdravení. Budete se pohybovat po střechách budov Jeruzaléma. Takže směle vpřed a stačí akorát zabíjet nepřátele. Jinak mozkové závity moc trápit nebudeme. Jděte stále dál až k dřevěným schodům dolů. Sejděte po nich a pokračujte do kanalizace. Je to přechod do dalšího levelu.


LEVEL 16:
Jste v kanalizaci. Jděte kupředu, pozabíjejte nepřátele a dojděte až k vodě. Přejděte jí a ze zdi seberte páku ovládající stavidla. Jděte dál až dojdete opět k vodě. Přejděte po dřevěné lávce a stiskněte páku aby se vypustila voda. Páka se ale po chvíli vrátí zpět a voda se zas napustí, takže stiskněte páku a ještě použijte zlomenou páku kterou jste si vzali. Přejděte přes vypuštěné místo a na druhé straně si vezměte luk a sestřelte páku která podpírá tu druhou. Voda se opět napustí. Bude se vám to hodit. Jděte dál a přejděte vodu pomocí beden, které tam plavou. Zde se vám hodí to že je voda opět napuštěná. Jinak by byla vypuštěná a vy byste nemohli po bednách přejít, protože hladina by byla příliš nízko. Přejděte po bednách a pokračujte dále až se dostanete opět na vzduch. Projděte mříží a uložte si hru. Pokračujte dál přes několik náměstíček až dojdete na jedno kde se spustí video. Můžete ho odkliknout nebo se na něj podívat. Jak chcete. Po jeho ukončení se vám uloží hra a jdete do dalšího levelu.


LEVEL 17:
Jste ve starobylém městě Petra. Jděte stále vpřed a zabíjejte nepřátele. Pozor je zde celkem dost lučištníků. Dojdete až ke vchodu který je z půlky zatarasen. Ale stačí do něj párkrát seknout a zeď se proboří. V těchto levelech budou místo beden sloužit takové velké kamenné nádoby. Pokračujte dál až se dostanete na takovou plošinu. Z druhé strany na vás střílí lučištníci. Všechny je zabte a uložte si hru u sochy v rohu. Po uložení jděte ke dveřím. Nejdou otevřít, ale jdou rozbít. Tak do nich několikrát prašte a jděte dál. Ještě než projdete celou chodbu za těmi dveřmi a vyjdete ven, tak rozbijte ještě jedny dveře hned vedle toho průchodu dál. Uvnitř je opět truhla s vylepšením pro božskou sílu. Nyní pro sílu aury. Pak se vydejte průchodem dál. Tam zabijte oba protivníky. Lučištníkovi seberte nový luk. Jděte dál, po schodech dolů. Tam pobijte další nepřátele a pokračujte jedinou možnou kupředu. Dostanete se až na plácek kde jsou na zemi znaky a po stranách dva lvi. A před tím jsou na zemi trojúhelníky. Když na ně šlápnete tak budete točit těmi znaky na zemi. V každém rohu trojúhelníku se kterým točíte je jeden znak. Musíte je natočit tak aby všichni lvi směřovali ke dveřím. Takže ty vrcholy trojúhelníku kde je lev musí směřovat ke dveřím. Pak se dveře otevřou. Jděte dál, pobijte všechny nepřátele a prostředními dveřmi se dostanete do dalšího levelu.


LEVEL 18:
Jděte stále vpřed. A důkladně prohledávejte všechny místnosti. V jedné z nich je i nová zbraň – meč svatého válečníka. Až se dostanete k úložné soše tak si uložte pozici a opět kupředu. Tento level nepatří k nejdelším takže za chvíli dojdete do místnosti s fontánou. Tam se spustí video a postoupíte do dalšího levelu.


LEVEL 19:
Tento level je asi nejkratší v celé hře. Ale rozhodně ne nejlehčí. Jděte stále vpřed až se dostanete do velkého sálu.tam nejdříve zabijete protivníky. A pak na vás vyběhnou dva další kteří jsou asi nejsilnější do této doby. Samozřejmě že budou ještě těžší, ale až později. Takže se musíte hodně snažit abyste je porazili. Osobně radím použít nějakou tu božskou sílu. A pak je dodělat. Až je zabijete tak stačí jít do dveří naproti a do dalšího levelu.


LEVEL 20:
V tomto levelu se ocitáte v pekle. Protivníci se budou zcela náhle objevovat na zemi. Tyto levely se mi hrály asi nejhůř. Jděte stále kupředu. Nic zajímavého se neděje. Takže akorát zabíjejte nepřátelé a dojděte až k úložné soše. Pak pokračujte dál až dojdete na takovou plošinu a musíte se dostat přes lávu. Jsou tam takové kamenné kry. Pozor mezi nimi je oheň přes který se nedá projít. Takže musíte vždy počkat až oheň uhasne a rychle přejít na další kru. Až se dostanete na konec ker tak sekněte do sloupu, on se zřítí a po něm můžete přejít dál. Jděte do velkých dveří. Za nimi jděte do malé místnůstky a tam je truhla s vylepšením pro božskou moc. Pro moc sokových vln. Vraťte se zpět ke krám a místo do velkých dveří se dejte do menších na druhé straně. Vejděte do nich, zabte nepřátele a Pokračujte dál až ke dveřím do dalšího levelu.


LEVEL 21:
Jděte stále vpřed. A jelikož se nic závratného neděje tak se dostanete až k úložné soše bez větších problémů. Pak na vás vyběhne protivník se ohnivým mečem. Je celkem těžký ale dá se zabít. Až ho zabijete seberete mu jeho zbraň – meč věčného ohně. Ve vašich rukou bude mít modrý plamen. Po získání meče pokračujte dál až se dostanete k mříži po levé straně. Uvnitř je truhla s vylepšením pro poslední božskou sílu – sílu blesku. Pak velzte a jděte dál kde je další mříž a po schodech dolů. Meč vám ale nevydrží dlouho. Když sejdete dolů z těch schodů tak u zdi seberete sekáček na rozsekávání démonů. Můžete si samozřejmě ponechat meč. Ale já osobně jsem si zvolil sekáček. Hned po jeho sebrání jděte dál asi tři kroky do dalšího levelu.


LEVEL 22:
Jste zpět ve městě ve kterém jste začínali – v Belmontu. Chvíli se vám možná bude zdát že zde nejsou žádní protivníci. Ale opak je pravdou. Za chvíli na vás vylezou tři a rozhodně nebudou z nejlehčích. Radím držet bránění (E) a vždycky do nich párkrát seknout a zase se bránit. Po chvíli je zabijete. Po chvilce se dostanete do místnosti kde lord Bishop promlouvá ke vojákům. Spustí se video. Po jeho skončení se utkáte se třemi bojovníky. Ale bez problémů je porazíte. O kousek dál je úložná socha. Pak na vás vylezou opět ti tři první. (vypadají jako krabi s dvěma nohama :-) Pak se dejte přes propast k mříži. Seberte klíč a vraťte se. Po okraji propasti jděte dál. Opět narazíte na „krabíky“. Až je zabijete tak si vezměte palici na zemi. Pokračujte až k mříži, kde upotřebíte klíč. Hned za mříží je u mnicha další. Pak na vás vyběhnou duchové a asi 6 „krabů“. Poslední má klíč. Pak jděte přes mříž dál. Budou tam další duchové. Zabte je a o kousek dále je přechod do dalšího levelu.


LEVEL 23:
Jděte stále kupředu. Neděje se nic zajímavého takže dojděte až k úložné soše. Pak přes most do místnosti kde vybijete nepřátelé a seberete si novou zbraň – meč svatých. Pak jděte dál a musíte důkladně hledat. Je tam i ukrytá truhla s vylepšením pro moc božských blesků. O kousek dál za dvěma mřížemi následuje postup do dalšího levelu.


LEVEL 24:
Ani tento level nebude z nejdelších. Jděte stále vpřed. Až se dostanete k úložné soše. Cestou samozřejmě musíte zabíjet protivníky. Kousek dál od úložné sochy je opět kruhová místnost s dírou uvnitř, ve které jste již na začátku hry byly. Nyní jste zde znovu. Jděte po schodech dolů a po chvilce naleznete novou zbraň – oboustrannou sekeru. Pak se vraťte nahoru a zpět odkud jste přišli. Hned za východem z kruhové místnosti (vlastně vchodem) jsou dřevěné dveře a skrz ně do dalšího levelu.


LEVEL 25:
Vyjděte z uhelného skladu a zabte všechny nepřátele. Jeden z nich má klíč. Pak projděte zamčenými dveřmi a po schodech nahoru. Tam je průchod ale v něm jsou plameny. (vypadá to jako vesmírný portál). Do toho nelezte ubere vám to životy. Po schodech nahoru. A pak tam jsou další schody. Tam ještě nechoďte ale jděte do dvířek o kousek dál. Tam zabte tři duchy a seberte klíč. Vzadu ještě rozbijte bednu a v ní je ohnutá palice tak si ji vemte. Pak po schodech nahoru. Dostanete se do knihovny, ale tam nic zajímavého není tak pokračujte dál. Po točitých schodech až úplně nahoru. Tam zabte nepřátelé a uprostřed je růžový „plamen“ a okolo jsou menší modré. Musíte ty modré plamínky pozhasínat, ale v určitém pořadí. Buďto si na to přijdete sami nebo na obrázku zde jak to udělat. Toto je pohled ode dveří ze kterých jste přišli. Plameny jsou už sice zhaslé ale pořadí jsem tam napsal. Můžete i nemusíte tento obrázek použít. Po zhasnutí všech menších plamínků zhasne i velký a vyletí z něj takové bublinky. A ty proletí „vesmírným portálem“ dole pod schody a zničí ho. Vy se pak vrátíte k „portálu“ místo kterého už tam jsou obyčejné dveře a skrz ně do dalšího levelu.


LEVEL 26:
Jděte stále kupředu a koste nepřátele. Až přijdete na nádvoří. Ta pozabíjejte všechny nepřátele a po okraji propasti jděte dál. Rozbijte všechny sudy a seberte si léčivou mast a taky novou zbraň – Belzebubův meč. Je to jedna z posledních zbraní které dostanete. A je to nejmocnější zbraň satana. Pak pokračujte dále skrz dveře. Hned za nimi si uložte pozici. A pokračujte dále. Stále zabíjejte protivníky. Bude tam hodně těch ohnivých, tlustých s dvěma meči. Až je všechny zabijete a dostanete se ke dveřím s točící se hvězdou tak jii jděte do dalšího levelu.


LEVEL 27:
Tak tento level je jeden z posledních ve hře. Ale i tak se v něm neděje nic zajímavého. Stále jděte vpřed a zabíjejte protivníky. Také zde najdete novou a poslední zbraň – meč největšího mistra. Pak pokračujte po schůdkách nahoru. Nahoře vejděte do místnosti zabte nepřítele a pak stiskněte páku k ovládání brány. Brána se otevře a vy projděte dál do dalšího levelu.


LEVEL 28:
Nyní jste v předposledním levelu. Radím abyste v před odchodem do posledního levelu měli plný život. Takže používejte i božskou moc uzdravení. Ale taky se snažte abyste měli co nejvíc many pro použití božských sil. Nejspíše se vám to moc nepodaří, protože je to je strašně těžké udržet si oboje na maximum. Nebo aspoň skoro na maximum. Ale snažte se o to. Já jsem měl asi 3 života a asi 1 many. Jděte stále vpřed a koste protivníky jak nejlíp umíte. Dostanete se až k dlouhým schodům nahoru. Vyběhněte po nich a dveřmi do posledního a nejtěžšího levelu.


LEVEL 29:
V tomto levelu je návod prakticky nepoužitelný. Ale mohu vám dát pár rad. Bishop nejdříve vyčaruje velkou ohnivou obludu (mě to připomíná psa). Toho musíte zabít a není to vůbec jednoduché. Po jeho smrti se dostáváte k souboji s Bishopem. Ale je to srab a má kolem sebe ohnivý kruh přes který se nedostanete. Pokaždé pošle proti vám nepřítele. A vždy když toho protivníka zabijete tak kruh kolem Bishopa na chvíli zmizí. Musíte k němu rychle přiběhnout a jednou až dvakrát seknou. Víc ne protože kruh se za chvilku objeví zas a sebralo by vám to životy. Takže seknout do Bishopa a hned pryč. On zase vyčaruje další nepřátele, kteří budou čim dál tim silnější. Pokaždé je musíte zabít a párkrát seknout do Bishopa. Kolem něj se postupně propadá podlaha. A nakonec až se propadne celá tak Bishop tam spadne taky. Ale není to tak jednoduché jak to vypadá. Protivníci budou čim dál tim těžší a bez božských sil se neobejdete. Přeji hodně štěstí a určitě to zvládnete. Po smrti Bishopa je konec hry a následuje konečné video a pak seznam tvůrců. Vy se nyní můžete pustit do Knights of the Temple 2. Pokud to máte. Doufám že jste hru zvládli a zatím zdar pařmeni.

Súvisiace hry: Knights of the Temple 2Diskusia Príspevkov: 10 Hodnotenie
866 hlasov

100
60
20

80
40
0
55
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |