HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19157
5451
5063
1423
1599
7007
5190
10806
1687

Online 25081 uživatelů

Návody > Half-Life: They Hunger 2: Rest in Pieces


Zobrazení:12407
Autor návodu:Anh Hai Le (Cheater.cz)

Druhé pokračování úspěšného Add-on. Hra začíná tam, kde skončil první díl.


1) Policejní stanice

Uvěznili vás, počkejte až se otevře okno, kde zpozorujete masakr vězňů, za chvílí na vás dojde. Až se kvám začne hnát zombie, tak dojde k výbuchu, seskočte otvorem po výbuchu dolů, kde stojí dobrej polda s jeepem, na kterém je raketomet, chopte se ho a odstřelte policajty nahoře ve vězení. Běžte nakonec tunelu, který je však uzamčený, vraťte se k jeepu, nyní můžete otevřít dveře do policejní stanice. Uvnitř se dejte doleva, podél chodby až ke prosklené místnosti, kde uvidíte zombifikovaného šerifa, který odejde dveřmi, běžte tam, kde byl a najednou se ze stěny probourá zombík, ve stěně najdete SECURITY CONTROL, stiskněte tlačítko. Vraťte se k tunelu, můžete otevřít bránu. Nalevo od brány jsou zatlučené dveře, tam ještě ne, ale běžte do garáže pro francouzák, vraťte se k zatlučeným dveří, zombící se probourají ven ! Vlezte dovnitř, probijte se přes zombíky až ke kovovým dveřím s označení DANGER CODEMNED, uvnitř pak běžte po schodech nahoru, rozbijte okno, přeskočte na druhou budovu, prknem se dostanete dál, kde uvidíte prasklé okno, které zničte. Běžte až nakonec chodby, kde se propadnete do kanálů.


2) Kanály

Vyplavte nahoru a rozbijte mříž, pokračujte až do místa, kde jsou schodiště, v jedné ze slepých chodeb můžete najít brokovnici, dejte se po schodech nahoru, pak vyskočte do výklenku, ve kterém je policajt, zničte bednu u dveří a zatáhněte za páčku, rychle skočte do vody a běžte do chodeb, ve kterých se na chvílí otevřela brána. Pokud jste to stihli, pak pokračujte chodbou, u první křižovatky se dejte doleva, čímž se dostanete zpátky do místnosti s páčkou, opět zatáhněte za páčku a opakujte stejný postup, u křižovatky se však nyní dejte doprava. Tunel vás zavede k hnědým dveřím, poblíž je okno, ze kterého po vás střílí policajt. My se vydáme uličkou až k polorozpadlé mříží, kterou zničte, pokračujte až do osvětlené místnosti, kde jsou bedny a za rohem jsou psi, po jejich likvidaci běžte ke dveřím, které jsou zataraseny bednou. Po točitých schodištích dolů, pak přeskákejte trubku, kde nakonec zničte na podlaze mříž, postupně budete padat dolů.

Až spadnete dolů, tak běžte po schodech nahoru, pak rovně, chodbou stále dál, až úplně nahoru, kde musíte najít dvě kovové bedny, první bez problému najdete, ihned ji shoďte do vody, druhá je zavěšená poblíž na ocelovém laně, lano odstřelte, obě bedny ve vodě zatlačte do jedné ze zatopených chodeb, ve které jsou zamřížované dveře, po bednách se dostanete přes mříže, po schodech nahoru, za chvílí se dostanete k ohništi, na kterém si zombíci opékají vojáka, seberte lopatu a samopal, pak skočte do větracích šachet. Šachta vás zavede do dlouhé chodby, běžte nejdříve na druhý konec chodby, kde z další šachty na vás vyskočí Headcrabové, pak se dejte zpátky. Najednou se vyřítí náklaďák řízený policajtem, rychle vyskočte na kapotu, pak na střechu. Auto narazí na dveře, přejede vojáka, zde najdete dveře na číselnou kombinaci, zatím se dejte druhou cestou, kde uvidíte visícího vojáka na světle, zabte psy, pak běžte do budovy, kde je panel, na kterém zmáčkněte ON a ze stolu seberte malý samopal. Vraťte se ke dveřím s číselným kódem, nyní se dají otevřít a jste ve strojovně.

Do vody nechoďte, ale dejte se chodbou k ovládání čerpadla, zmáčkněte tlačítko POWER, pak rychle do vody, proplavte okolo čerpadla (pozor, tady číhá zubatka, po jejím zabiti se dostanete konečně na souš), poblíž je stan, uvnitř si můžete doplnit život, pak se dejte po mostě nahoru, kde byste měli vidět malý výklenek ve skále. Až budete nahoře, pak si stoupněte tak, aby pod vámi byl malý výčnělek od tohoto výklenku, skočte tam a dejte se cihlovou chodbou. Na konci uvidíte pokec mezi šerifem a doktorem, až šerif a doktor odejde, otevře vám dveře policajt, kterého uvítejte kulkou mezi oči (sice není zombifikovaný, ale střílí po vás).


3) Blázinec

Nyní jste v garáži - dejte se chodbou, pak se dostanete ven, ta budova je blázinec pro kriminálníky doktora Franklina (to je doktor v garáži). Zdá se, že kromě léčení bláznů se zabývá taky oživováním mrtvol. Do předních vrat se nedostanete, proto pokračujte dál až se dostanete do zadních vrat, poblíž je lavička, kterou dejte pod bránu, čímž se dostanete dovnitř, jinak pokud budete pokračovat podél cesty, dostanete se k náklaďákům, kde si můžete doplnit munici. Běžte k předním dveřím, zmáčkněte žluté tlačítko, v budově běžte do místnosti s krbem, po schodech nahoru, rovně přes knihovnu až se dostanete do ložnice Dr. Franklina. Ve skříní je tlačítko, které otevírá dveře v jeho kanceláři v přízemí, jděte do jeho kanceláře, je tady munice do revolveru, opusťte kancelář. Před kanceláří na vás čeká jiný doktor, zaveďte ho v tomto patře ke dveřím, na kterých je napsáno RESTRICTED AREA (kousek od místnosti s krbem), otevře vám je.

Cesta vás zavede ke strážnici, dále nechoďte (elektřina vás zabije), odstřelte nejdříve hlídače, pak skočte na značku STOP, dále na nekovovou část podlahy, odkud střelte na tlačítko ON ve strážnici. Nyní bezpečně vstupte do strážnice pro munici, další je pokud se dáte po žebříku dolů a stisknete tam tlačítko na otevření těch mříží, kde byla značka STOP u garáží. Pokračujte k výtahu, výtah zatím nevolejte, ale odtud skočte na pruhovanou trubku, prolezte dovnitř, odtud skočte do místa, ve kterém jsou zelené přístroje, tam zmáčkněte tlačítko. Nyní můžete bezpečně jet výtahem dolů. Podzemní chodba vás zavede do Laboratory.

Jděte po schodech nahoru a v půli cesty uvidíte laboratoř, tam skočte, můžete si pokecat s hlavami, nebo si podat s rukou ruku. Běžte do mrazáku, kde si odtáhněte bednu k laboratoři, v labu si otevřete zamřížované dveře, vyskočte na ty zelené přístroje, kde zničte mříže do šachet. Pokračujte dokud se nedostanete ven. Jediná cesta vás zavede do velké haly, kde uvidíte Dr. Fraklina a šerifa, budou na vás testovat nové monstrum. Zabte ho a až mříže vyjedou nahoru, utíkejte do místa, odkud jste skočili do místnosti s hlavami, pokračujte, čímž se dostanete do řídící místnosti, kde byl šerif a doktor. Odtud pokračujte dál až do místa, kde vás napadnou ruce, poblíž je větrací šachta, pak se dejte po žebříku nahoru, zničte zámek a jste v místnosti s označením ALFRED v blázinci.

Běžte zpátky ke dveřím RESTRICTED AREA, poblíž jsou dvojite dveře, běžte k nim a ihned si připravte brokovnici. Mostrum zničí dveře a vy můžete dál. Jste na volném prostranství, jděte do MORGUE, výtahem dolů. Otevřete jediné dveře, uvnitř je jiný doktor, který se dívá na pulzující srdce, vzadu je červené tlačítko, po aktivaci oživne kostra, utíkejte ven, pak se dejte doprava, kde uvidíte velkou díru a kostlivce. Běžte tam, zlikvidujte všechny kostlivce a vyšplhejte po žebříku nahoru, stále dopředu dokud nedojdete k mřížím, kde je výhled na střechu, mříže zničte a po střeše utíkejte k zamřížované bráně, skočte na stranu, kde je headcrab na zemi. Poblíž jsou dveře zatlučené prkny. Další překonáte tak, že zničíte mříž, pak prkno, které je za ní, prozkoumejte to tady, hlavně však musíte najít místnost s automatem, odkud ze stropu spadne headcrab, po tomto automatu vylezte nahoru, pak skočte do další místnosti, pak po schodech nahoru, v další části se nebudu zdržovat, vašim úkolem je dostat se zpátky do garáže, prostě musíte opustit oblast DOCTOR RESIDENCE a dostat se do dveří, které vás zavedou do přeních dveří kliniky. Až se tam dostanete, tak se vraťte do garáže.


4) Therapeutic facilities

Cesta z garáže vás zavede sem, odstřelte stráž ve věži, pak psy. Přední branou to nepůjde, ale běžte nakonec cesty, kde je náklaďák a poblíž je žebřík, pomocí žebříku jste na ochozu, odtud skočte do dvorku, kde jsou dvě mříže, jedna se dá zničit, dostaňte se ke schodištím a jimi až úplně nahoru, až do místa, kde uvidíte pacienta v kleci, zmáčkněte žluté tlačítko, čímž přivoláte obludu, která zničí zeď, pokračujte dokud nedojdete do dalšího dvorku, kde před sebou uvidíte dvojité dveře, my se vydáme do křoví, kde zničte dřevěný poklop a jste v kotelně. Tam zatáhneme za kolo, vzniklým vchodem projděte až do místnosti s výtahem, který bohužel nefunguje, dejte se do dveří s označením QUARATINE.

Běžte do strážnice, kde najdete revolver a tlačítko na otevření cel. V jedné z nich je šachta, která vás povede nahoru. Až uvidíte pod sebou známou místnost, pak jděte podél výčnělku, dokud vás nenapadne ruka, pak běžte k bednám, pozor na spadnutí, poblíž uvidíte zatarasené dveře 2 bednami, tam běžte, pak pokračujte nahoru, pozor další zřícení, překročte díru v zemi, teďka jste v místnosti se 2 zombiky a knězem, běžte po schodech nahoru, odtud skočte na trubku a pak na zábradlí. Projdete dveřmi a dole uvidíte 3 pacienty, běžte za nimi, za chvílí prorazí dveře monstrum, zabte ho, čeká vás pak bitva s kostlivci, v místnosti, kde byl souboj s nimi, je zelená skříňka, tam musíte vyskočit, pak na zábradlí. Nahoře otevřete dveře od výtahu, po laně slezte do 2 patra, opět otevřít, za nimi jsou policajti, zabte je a naskočte na náklaďák. Po nastartování motoru ihned seskočte, auto vám uvolní cestu, připravte si sniperku na kulometčíka na ochozu, zlikvidujte poslední odpor. Pak běžte k nádrží na benzín, otočte kohoutkem a...

Súvisiace hry: Half-Life 3
Half-Life 2: Episode Three
Half-Life: Alyx
Black Mesa
Black Mesa (2012)
They Hunger: Lost Souls
The Orange Box
Team Fortress 2
Half-Life 2: Episode Two
Fortress Forever
Poke646: Vendetta
Half-Life 2: Episode One
Half-Life 2: Lost Coast
Half-Life 1: Anthology
Half-Life: Survive in Catacombs 2
Half-Life: Survive in Catacombs 1
Half-Life 2: Deathmatch
Half-Life 2
Codename: Gordon
Half-Life: Cthulhu
Half-Life: Invasion
Half-Life: Generation
Half-Life: Poke646
Sweet Half-Life
Half-Life: Blue Shift
Half-Life: Opposing Force
Half-Life: Game of the Year Edition
Half-Life
Team Fortress Classic
Half-Life: Vampire Slayer
Half-Life: USS Darkstar
Half-Life: They Hunger 3: Rude Awakening
Half-Life: They Hunger 1
Half-Life: The Specialist
Half-Life: The Gate
Half-Life: Sven Co-op
Half-Life: Science And Industry
Half-Life: Redemption
Half-Life: Mistaken Identity
Half-Life: Life/2 Add-On
Half-Life: Chickenmix
Half-Life: Half-Time Level CD
Half-Life: Further Data
Half-Life: Conundrum
Half-Life: Bestseller Series
Half-Life: Azure Sheep
Half-Life: 1986
Action Half-Life



Diskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
850 hlasov

100
60
20

80
40
0
48
Pridať príspevok



| Návody | Autori |




© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |