HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19271
5452
5063
1426
1599
7056
5248
10933
1687

Online 40126 uživatelů

Návody > Kolik stojí Becherovka

 Hra 
Návod

Zobrazení:12254
Autor návodu:Jan Burle

Pozn.: Nepoužívejte návod. Hra se (podle mě) stává chudší a méně zajímavá.

Hra začíná v Praze před kanceláří. Jděte na tramvajovou zastávku a jeďte domů. Doma otevřte skříňku, při tom najdete kreditní kartu, odsuňte pohovku (kliknutím na levý okraj) a seberte peněženku, která byla pod pohovkou. Dále seberte třetí díl čtyřsvazkové německé encyklopedie, kterou najdete v knihovně. Vraťte se do města a jděte doleva.

Na Úřadu práce promluvte s bezdomovcem. Musíte se ho zeptat, jestli neví o nějaké práci. Dále můžete od bezdomovce koupit láhev becherovky, pokud se vám ho podří přesvědčit, aby vám něco prodal, to však není nutné. Nákup provedete výměnou za peněženku anebo peníze vybrané z bankomatu (viz. dále).

Z bankomatu vyberte 30000 Kč. PIN si přečtete na paírku, který byl v knize. Vraťte se před kancelář a jděte na zastávku, odkud jedete na letiště. Na letišti můžete a) letět načerno, b) koupit letenku od pána, který tam stojí.

a) Zeptáte se letušky, jestli můžete donést své ženě peněženku. Se vším souhlasíte, a po skončení rozhovoru dáte letušce peněženku (pokud ji máte). Můžete letět.

b) Zeptáte se pána, jestli také nemůže sehnat letenku. Dále volte první nebo poslední možnost a snažte se usmlouvat cenu na třicet tisíc. Potom dejte pánovi peníze (pokud je máte), on vám dá letenku a můžete letět.

Jste na Havaji.

Jděte do hotelu, sedněte si na židli. Objednejte si od číšníka (cokoli) a počkejte, až přijde podivný muž v černém obleku. Nevstávejte, dokud se svámi nedá do řeči. Vyčerpejte všechny možnosti dialogu a rozlučte se s ním. Jděte do svého pokoje.

Zaplaťte recepční kreditkartou a leďte domů.

Jste opět před kanceláří. Pokud jste nekoupil Becherovku od bezdomovce, kupte ji teď v Baru Mejdlo (DŮLEŽITÉ). Jeďte domů a vyslechněte si monolog agenta, který k vám přijel na návštěvu a hodil vám na krk záchranu světa.

Po tom, co mu vybuchne hlava, ho prošacujte a vraťte se na letiště. Pokud se vám chce, pozvěte letušku na rande, a potom leťte do Moskvy.

Přejděte přes Rudé náměstí a jděte na schůzku s Natašou. U popelnic vezměte drát a minci. Vraťte se na náměstí a vhoďte minci do telefonu. Zavolejte na číslo, které si přečtete na vizitce od agenta. Od muže na druhém konci drátu se dozvíte heslo (musíte lhát o své totožnosti). Vraťte se k Nataše a heslo jí jakýmkoliv způsobem sdělte. Ona vám za to poskytne cédéčko a částečné vysvětlení vaší situace.

Pozn.: Pokud se vám nepodaří telefonát nebo rozhovor s Natašou, existuje ještě jedna možnost. Pokud vás Nataša donutí odejít, vraťte se a použijte pistoli.

Dále pokračujete i s CD-ROMem do Austrálie, kde skončíte před laboratoří. Dovnitř se dostanete pomocí paklíče vyrobeného z drátu. Uvnitř laboratoře vložte CD do počítače, který je vpravo. Klikněte na ikonu CD-ROM, potom Load data a Translate. Přečtěte si text mimozemské zprávy a pak se honem vraťte do Sydney a potom do Karlových Varů.

Tam už se jenom doptáte jedné ze dvou světoznámých kapacit ve svém oboru, které jsou tam ze stejného důvodu jako vy na to, kde najít mimozemšťana. Rozhovor s mimozemšťanem musíte zaonačit tak, aby vás pokud možno nezabil, ale byl ochoten se s vámi bavit. Dejte mu Becherovku a přesvěčte ho, aby ji zkusil. Potom už se jenom dívejte a kochejte tím, co všechno Becherovka dokáže.
Diskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
878 hlasov

100
60
20

80
40
0
47
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |