HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19270
5452
5063
1426
1599
7056
5246
10931
1687

Online 13128 uživatelů

Návody > kill.switch


Zobrazení:4977
Autor návodu:Michal Paclt (Abecedaher.cz)

Hra Kill Switch je typickou řežbou z pohledu třetí osoby. Je to sice budgetová hra, avšak jako odpočinková záležitost nemá chybu. Jedinou výhradu, kterou bych ke hře měl, je ohledně systému ukládání. Hru totiž nejde uložit během levelu, ale vždy mezi jednotlivými levely. I když levely jsou dost krátké, mnohdy to může být nepříjemné (když je například nejobtížnější úsek levelu na jeho konci).
  • Šetřete náboji do granátometu a používejte je na ničení obsluh kulometů či proti velkým hloučkům nepřátel.
  • V některých případech se stává, že když hru vypnete a příště znovu zapnete a načtete poslední uložený level, přijdete o zbraně získané v minulých levelech a budete začínat jen s brokovnicí, což je vždy značně znevýhodňující.


Start the Engin

Tento první level je vlastně jako trénink. Stoupněte si do zářícího kruhu a poté pomocí útočné pušky sestřelte všechny terče v dálce. Poté přejděte vpravo a stoupněte si opět na vyznačené místo. Zasáhněte granáty 3 ze 4 cílů před vámi. Pokud vám granáty dojdou, tak vlevo od vás na stole si je můžete doplnit. Až zasáhnete všechny cíle, jděte vpravo, projděte dveřmi a pomocí tlačítka POUŽÍT obsaďte stacionární kulomet, kterým sestřelte vzdálené cíle. Do budoucna si hlídejte ukazatel přehřátí a zvažujte, kdy je vhodné střílet a kdy přestat. Až zasáhnete všechny cíle, jděte opět dál vpravo. Nyní musíte proběhnout uličkou a za běhu strefit všechny terče. Ubíhá vám časový limit, do jehož uplynutí musíte doběhnout na konec. Vstupte do dveří vlevo. Teď musíte obíhat středový sloup a sestřelit celkem 8 terčů. Jděte opět dál a seberte odstřelovací pušku. Musíte zasáhnout 3 vzdálené cíle přesně do hlavy. Pokud zmáčknete ještě jednou klávesu pro optiku, dojde k ještě většímu přiblížení. Až zasáhnete všechny tři terče, jděte opět dál. Tady si procvičíte střelbu z krytu. Jděte ke zdi u první střelnice, a až budete těsně u ní, stiskněte klávesu pro přikrčení. Tím se přitisknete ke zdi. Směrovými klávesami vpravo a vlevo se budete plížit podél zdi. Vykloňte se vlevo a střelte do cíle. Jděte ke druhé střelnici, kde zopakujte totéž, jen se nyní budete muset skrčit za nízkou zeď. Jděte ke třetí střelnici, kde opakujte ještě jednou střelbu z krytu a pak ještě jednou znovu u druhé střelnice. V tomto okamžiku máte trénink splněný a můžete opustit tréninkový areál.


Opening Move

Oběhněte budovu kolem dokola a dávejte pozor na okna vlevo, za nimiž jsou první nepřátelé. Vstupte na vnitřní nádvoří a jděte do jeho pravého zadního rohu. Pod schody seberte lékárničku a poté vyjděte po schodech nahoru. Vstupte do prvního dveřního otvoru vlevo a po prknech přejděte do sousední budovy. Projděte chodbou a do místnosti vlevo hoďte granát. Přeběhněte po lávce do vyššího patra a vyjděte po schodech ještě výš. Projděte prázdnou místností a vyjdete na velkém venkovním prostranství. Jděte vlevo a v pravém zadním rohu vstupte na lávku.


Slight Change of Plans

Rovně před vámi v chodbě je lékárnička a nějaká munice. Vraťte se zpět a pokračujte chodbou až ke schodišti. Vyjděte po schodech nahoru a pokračujte chodbou až k místu, kde je vlevo díra ve zdi vedoucí na venkovní římsu. Pokud byste šli chodbou dál, najdete lékárničku a nějakou tu munici. Přejděte po venkovní římse a vyjdete za stacionárním kulometem. Projděte chodbou až ke schodišti, kde můžete vpravo sebrat další lékárničku. Vyjděte po schodech nahoru a postupujte jedinou možnou cestou vpřed až dorazíte do malé místnosti. Vyjděte na druhé straně a jděte až k místu, kde je utržený roh u zdi. Vejděte touto dírou do místnosti a projděte na druhé straně do další podobné místnosti. Vyjděte do chodby a po prknech přeběhněte do sousední budovy. Jděte do pravého zadního rohu místnosti, kde za rohem vpravo najdete generála. Zabijte ho a můžete jít do další mise.


What´s in the Box

Dávejte pozor na vojáka v okně domu před vámi. Pokračujte za rohem vpravo a po levé straně seberte lékárničku. Ve stejném okamžiku, kdy přijdete do těchto míst, naběhnou ke kulometnému hnízdu vpředu 2 vojáci. Musíte je rychle sestřelit než obsadí kulomet, protože to by mohl být váš konec. Pokračujte za rohem vlevo a obsaďte další kulomet, který je namířený směrem vpřed. Postřílejte nepřátele, kteří nabíhají zepředu. Opusťte kulomet, otočte se vlevo a ze stěny seberte lékárničku. Jděte na konec ulice a vpravo vstupte do budovy. Ze stěny můžete sebrat další lékárničku. Vyjděte po schodech nahoru a dírou ve zdi vyskočte ven na náklaďák. Obejděte zprava sloupovitou stavbu a na konci ulice přistupte k náklaďáku.


Something You Should Know

Ze stěny za vašimi zády můžete sebrat lékárničku. Poté vyjděte po schodech úplně nahoru a ze střechy přejděte po prkně na sousední budovu. Jděte kousek vlevo a po dalším prkně přejděte na další budovu. Jděte k zábradlí na druhé straně a odstřelte 2 nepřátele naproti na nižší střeše (kdybyste je nezabili, mohli by vám dělat problémy až slezete na ulici). Vpravo po prknech seběhněte dolů, seberte lékárničku a pokračujte dál dolů po schodišti. Vyjdete v místnosti se zábradlím. Přejděte na druhou stranu a po dalším schodišti sejděte dolů do přízemí. V místnosti vyjděte vlevo ven na tržiště a dejte se vlevo. Vlevo dávejte pozor na stacionární kulomet a přesnou střelbou či pomocí granátometu zabijte obsluhu. V místnosti před vámi je lékárnička. Pokračujte v cestě směrem ke kulometu a poté dál ulicí vpravo. Ukryjte se v koutě vlevo a vyčkávejte. Tady je dost vysoká koncentrace nepřátel; snažte se hodně používat granáty. Navíc u auta je jeden nepřítel s bazukou a vpravo za pletivem jsou kulomety. Přeběhněte do domu naproti, a pokud vám zbyly granáty nebo náboje do granátometu, tak pro vás jistě nebude problém tuto situaci zvládnout. Vlevo na konci je ještě jeden nepřítel s bazukou.


Think Like A Gun

Nyní jsme se přesunuli na palubu lodi. Jděte vlevo a rovně a na stěně za schodištěm je lékárnička. Projděte pod železným mostem a dejte se vlevo. U dalšího ohybu zajděte vpravo do malé komory, kde seberte lékárničku a nějaké ty náboje. Pokračujte jedinou možnou cestou až na konec, kde zajděte do malé buňky a stiskněte páku. Vyjděte ven a vstupte do dveří vpravo.


They Can Bill Me

Jděte na konec lávky, seberte lékárničku a vyjděte ven na palubu. Nyní máte za úkol na 4 místech položit výbušniny. Nejprve postřílejte okolní nepřátele. Spousta je jich na vzdálených vyvýšených plošinách. Pokud jste nevyplácali všechny náboje do odstřelovačky, tak nyní je právě vhodný okamžik k použití této zbraně. Jděte do středu paluby a sestupte dolů. Vlevo položte první nálož podržením klávesy POUŽÍT. Z opačné stěny můžete sebrat lékárničku a poté vyjděte na druhou stranu paluby. Jděte vlevo a vpravo vstupte do malé místnosti, kde položte další nálož. Vyjděte ven, jděte vlevo na konec a poté vpravo, kde zajděte do další místnosti. Položte třetí nálož, vyjděte ven a jděte vlevo za roh. Zajděte do další místnosti a za sklem u stroje položte poslední nálož. Jděte k výtahu a aktivujte ho.


Minimum Safe Distance

Nyní máte přesně 7 minut na dokončení tohoto levelu. Proběhněte velkou halou a po železné lávce proběhněte do další místnosti. Tady můžete sebrat lékárničku a poté pokračujte vlevo a vyjděte na palubu. Na levé stěně je další lékárnička. Pokračujte vlevo za roh a přes kovové lávky a plošiny se dostaňte do další místnosti. Sejděte na plošinu vlevo dolů a aktivujte ovládací panel.


Don´t Hate the Player

Zastřelte hlídku před vámi a vejděte do chodby. Tady se cesta rozdvojuje, ale v podstatě je jedno, kterou cestou se dáte, protože obě se později opět sbíhají. Mně osobně se zdá lepší pravá cesta. Projděte tedy na konec chodby vpravo a vlevo projděte velkými vraty. Tady pozor na vojáka s kulometem na druhém konci. Jděte vpřed, u kulometu seberte lékárničku a dejte se do chodby vpravo. V místnosti vzadu seberte ze země kartu a vraťte se zpět na rozcestí ke kulometu. Otevřte vrata a dejte se vpravo do dlouhé chodby. Na konci projděte do místnosti vlevo. Tady může nastat nepříjemná situace, protože vpravo je kulometná pozice a zneškodnit jí může být problém. Zkuste granáty a poté jedině střílet zpoza rohu. Jděte vpravo do dekontaminační komory, počkejte než skončí dekontaminační proces. Vyjděte na druhé straně a vstupte do malé místnosti po levé straně. Stiskněte tlačítko, čímž se otevře vitrína a vy seberte malý kontejner. Vraťte se zpět přes dekontaminační komoru do chodby s kulometem a zajděte vpravo do výtahu.


Alarmed

Projděte chodbou a vyjděte vpravo do skladiště. Prokličkujte mezi bednami až ke schodišti a zajděte do otevřených vrat vedle schodiště. Vyjděte na druhé straně místnosti a na molu aktivujte spínač. Vraťte se zpět ke schodišti, vyjděte po něm nahoru a po kovové lávce pokračujte až do místnosti na konci, kde vpravo aktivujte další spínač. Vraťte se po lávce ke schodišti (pozor vpravo dole u lodi na nepřítele za kulometem), sejděte dolů a nyní si můžete zajít vpravo, kde se spustil most. Toto je však slepá cesta a na konci této cesty je kulečníková místnost, kde je lékárnička a nějaké náboje. Jděte zpět na molo a stiskněte spínač, čímž se vám spustí další most. Přejděte na druhou stranu a můžete pokračovat do dalšího levelu.


Submission

Projděte vraty a přejděte na druhý konec podzemního sálu. Vyjděte po schodech nahoru a po dalších schodech sejděte do ovládací místnosti. Sejděte dolů k ponorce a vlevo po lávce na ní vylezte. Na dvou místech umístěte na ponorku nálože a poté běžte rychle zpět po schodišti nahoru. Dole pod schody postřílejte nepřátele a u jednoho z padlých seberte elektronickou kartu. Jděte vlevo, použijte kartu na elektronický zámek a vejděte do vrat.


Launch Party

Jděte chodbou až k místu, kde je zátaras. Vpravo vejděte do velitelské místnosti a dalším průchodem vlevo na konci vyjděte zpět do chodby. Pokračujte chodbou v cestě nahoru. Za druhým rohem je v chodbě nebezpečný kulomet. Až se k němu prostřílíte, tak ho použijte, protože do zad vám zakrátko vpadnou další nepřátelé. Až dorazíte úplně nahoru do ovládací místnosti, vstupte vlevo na lávku a do přístroje umístěte kontejner (pozor na nepřátele, kteří vás ostřelují z oken zdola). Poté se již jen vraťte zpět do ovládací místnosti a jdeme do dalšího levelu.


Furious Angel
  • V tomto a následujících levelech se budete setkávat s nastraženými výbušninami s laserovými paprsky. Můžete se jim vyhnout pomocí skoku s kotoulem vpřed anebo výbušniny rozstřelit či zničit granátem. Pokud se v blízkosti nacházejí nepřátelé, výbuch výbušniny je zabije.
Jděte jedinou možnou cestou chodbou dokud nedorazíte do místnosti se sloupy. Jděte vpravo a brzy vyjdete ven. Vlevo za rohem je nebezpečný kulomet. Vpravo od kulometu pod sloupy je díra v zemi, do které skočte. Dojděte na rozcestí, dejte se vlevo a na konci aktivujte spínač na zdi. Jděte zpět a pokračujte přes rozcestí rovně. Vyjděte po schodišti nahoru a vyčistěte místnost od nepřátel (je tu další kulometná pozice). Jděte do chodby dozadu a stoupněte na velký čtvercový spínač, kterým si otevřete dveře. Nyní jste zpět v horní venkovní chodbě. Jděte vpravo ke kulometu a stoupněte na další podlahový spínač. Projděte vlevo na prostranství a nyní máte minutu na to, abyste se dostali ke dveřím na opačné straně.


Rabbit Hole

Sejděte dolů a nastražené výbušnině se vyhněte pomocí skoku vpřed. Dávejte pozor na kulomet a kolem něj pokračujte do velké místnosti. Tady si nasbírejte nějakou munici a lékárničku a na druhé straně pokračujte další chodbou do dalšího sálu. Tady už začíná jít do tuhého, protože ze vchodu na druhé straně vybíhá velké množství nepřátel. Ze stěny seberte lékárnička a pokračujte do velkého sálu. Jděte vpravo, sejděte po schodech dolů a na druhé straně vyjděte po dalších schodech. Pak ještě na konci chodby sejděte po dlouhém schodišti.


Clever Girl

Jděte jedinou možnou cestou do velké místnosti. Tady dávejte pozor na nepřátele, kteří vás ohrožují shora. Sejděte po schodech, na druhé straně vyjděte nahoru a pokračujte až do obřího podzemního dómu. Tady jsou nebezpeční nepřátelé, kteří vás ohrožují z velké dálky. Jsou téměř neviditelní, avšak přesto vás velmi přesně zasáhnou. Projděte na druhý konec a pokračujte chodbou do další menší podzemní místnosti. Sejděte po schodech dolů, na druhé straně vyjděte a jděte až na konec.


All the Things She Said

Jděte vpřed a sestřelte nepřátele vlevo nahoře na balkónu. V tomto levelu raději postupujte pomalu a opatrně, protože i velmi vzdálení nepřátelé vás vidí a budou po vás střílet. V místech, kde vedou schodiště dolů, dávejte pozor na protilehlý balkón nahoře, kde je nepřítel s bazukou. Na cestu pod balkónem brzy vběhne další nepřítel s bazukou a vpravo na schodech vedoucích nahoru je nepřítel s odstřelovačkou. Přejděte po cestě na druhou stranu podzemního dómu, vejděte do chodby a brzy se dostanete do jakési řídící místnosti. Dávejte pozor na nepřátele, kteří vás budou ostřelovat shora. Vyjděte po schodech nahoru a ve stejný okamžik se do středu místnosti spustí na lanech další nepřátelé. Až veškerý odpor zlikvidujete, jděte až na konec a prohledejte mrtvolu ležící na stole.


False Front

Vyjděte od mola nahoru a dostaňte se až k velkým vratům. Jděte rovně do budovy a v malé místnosti vzadu seberte kartu A. Vyjděte ven a pokračujte po ulici vpravo až na rozcestí. Nyní když půjdete rovně, tak vpravo v budce je ovládání brány, pro jehož aktivaci však potřebujete získat ještě druhou kartu. Jděte tedy po ulici dál a vpravo zajděte do domu. Pokračujte vpravo do skladiště a vlevo ze země seberte kartu B. Nyní se již můžete vrátit k ovládání brány. Otevřte bránu a projděte jí.


The Real Thing

Běžte vpravo a seberte munici. Přepněte si na granátomet a zlikvidujte nepřátele na druhé straně prostranství a také vlevo pod autem. Přejděte na druhou stranu a sestřelte nepřítele v okně nahoře a dalšího v dodávce. Jděte vlevo pod schody a hoďte na terasu nahoru pár granátů. Vyjděte nahoru a vejděte do budovy. Pozor na vojáka vlevo na konci; má bazuku. Vpravo na stole otevřte kufřík a poté sejděte po schodech dolů do místnosti a jděte na její konec.


Checkmate

Vyjděte do místnosti, jděte vpravo a vyjděte po schodech nahoru. Probijte se na druhou stranu a sejděte po dalších schodech dolů. Jděte vlevo, na konci stiskněte spínač a vlevo ze stěny seberte lékárničku. Jděte na druhou stranu místnosti a projděte nově zpřístupněnými dveřmi ven. Vyběhněte po schodech vpravo do mezipatra a poté rychle seběhněte zpět dolů a schovejte se za sloup. Odtud postřílejte všechny nepřátele nahoře a hlavně nepřítele s bazukou na jeřábu. Vyběhněte nahoru po schodech a u výklenku vlevo seberte lékárničku. Sejděte po dalším schodišti dolů a dávejte pozor na nepřítele za kulometem, který vám začne pálit do zad. Vyjděte po dalším schodišti nahoru a jděte na konec plošiny.


Versus

Nyní vás čeká poslední boj, ve kterém musíte porazit Archera. Stiskněte tlačítko ovládání jeřábu, čímž zvednete kontejner před vámi. Ve stejném okamžiku se na druhé straně objeví spousta nepřátel. V první řadě zastřelte prvního nepřítele nahoře v okně, protože má bazuku a je tudíž nejnebezpečnější. Postřílejte zbytek nepřátel a poté se vraťte na začátek, kde seberte lékárničku a munici. Přepněte si na granátomet a běžte dopředu. Z dveří vyjde Archer a vpravo dole se vám ukáže jeho ukazatel poškození. Používejte granáty a střílejte z granátometu. Hlavně se však velice dobře kryjte, protože Archerova střelba je velmi účinná a můžete tudíž velice snadno a rychle umřít. Jestliže už nemáte granáty, zůstaňte ukrytí a střílejte naslepo. Pokud Archer naběhne na lávku vlevo, bude k vám poměrně blízko a i naslepo ho tak poměrně snadno zasáhnete. Až ho udoláte, tak vás čekají už jen závěrečná videa a titulky.
Diskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
63 hlasov

100
60
20

80
40
0
48
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |