HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21277
5455
5063
1438
1600
7345
6094
13028
1687

Online 28276 uživatelů

Návody > LEGO Star Wars: The Video Game


Zobrazení:41565
Autor návodu:Nothrem Sinsky

Úvod

Hra je především určena pro dva hráče, ale stejně tak je hratelná i pro jednoho, jen je v některých částech težší. Návod byl odzkoušen jak pro hru jednoho tak i dvou hráčů a pokud někde nastává nutnost hrát za oba nebo jen za jednoho hráče, je to v návodu zdůrazněno.

Postavy neovládané hráčem jsou řízeny počítačem, který se snaží hráči pomoci s plněním úkolů a hádanej; nepomáhá však v boji, což činí hru pro jednoho hráče obtížnější.Postavy

Ve hře je celá řada postav, z nichž má každá trochu jiné dovednosti. Pro lepší pochopení návodu jsme postavy rozdělili do několika skupin:

Jedi
Útočí světelným mečem na blízko, ovládá dvojitý skok, speciální akcí použije Sílu. Pokud stisknete útok těsně předtím, než vás zasáhne střela, Jedi střelu odrazí zpět na nepřítele. Pokud útok držíte, Jedi odráží všechny střely, ale ne zpět na útočníky. Při útoku z výskoku Jedi přiskočí k nepříteli, při útoku z dvojitého výskoku zaútočí přímo pod sebe. Tato skupina zahrnuje Všechny Jedie a Sithy z prvních tří epizod a Bena Kenobiho, Darth Vadera a Císaře a Luka Skywalkera z poslední epizody. Generál Grievous (třetí epizoda) a Luke (na začátku páté epizody) sice vlastní meč, ale neovládají sílu.

Sith
Stejné jako Jedi, ale mohou používat temnou stranu síly a tak pohybovat speciálními objekty. Zahrnuje Darth Maula, Darth Vadera, Císaře a Anakina ze třetí epizody.

Střelec
Útočí zbraní na dálku, speciální akcí se může z odrazového bodu vytáhnout za hák. Většina ovládá pouze jednoduchý skok; některé postavy ovládají dvojitý skok, který ale vždy míří dopředu. Pokud stisknete útok těsně předtím, než vás zasáhne střela, postava uskočí. V druhé sérii mají tyto postavy i útok na blízko. Skupina zahrnuje v podstatě veškeré postavy se zbraní na dálku.

Lovec
Stejné jako Střelec. Pokud ale nestojí na odrazovém terči, speciálním útokem hodí bombu schopnou odpálit kovové objekty. Bomba vybuchne při přiblížení se postavy/nepřítele nebo opakovaným stiskem speciální klávesy. Skupina zahrnuje oba Fetty, Rodiany (zelený se sosákem) a Ubesany (hnědé čtvercaté helmy). Tyto postavy nemohou ve druhém díle skládat předměty z kostiček.

Skokan
Ovládá dvojitý skok, kterým vyskočí hodně vysoko. V podstatě to umí pouze JarJar Binks a Generál Grievous.

Létavci
Tyto postavy umí létat a tak se mohou dostat přes šiřší propasti, ale nedokáží vyskočit do výšky. Zahrnuje roboty typu R2, Jango Fetta a Bobo Fetta a některé nepřátele. Pozor ale na to, že každá postava trochu jinak reaguje, když se dostane nad hlubokou propast!

Dítě
Neútočí (až na Ewoky), ovládají jednoduchý skok, umí prolézat šachtami. Tato skupina zahrnuje malého Anakina, malého Bobo Fetta, Ewoky (Wicket) a techniky z Bespinu.

Protokolární droid
Zahrnuje C-3PO a jemu podobné droidy. Neútočí ani není cílem útoků. Neumí skákat, umí pouze používat pro něj určené konzole.

R2
Zahrnuje R2-D2 a jemu podobné droidy. Umí omračovat roboty a není není cílem útoků, dokud nezačne omračovat. Umí používat pro něj určené konzole.Epizoda I - Skrytá hrozba

První epizoda pojednává o počátku války a nalezení údajného "spasitele galaxie" v osobě Anakina Skywalkera. Pro první epizodu je návod kompletní (tedy vč. umístění všech kanistrů, bonusů a tajných lokací).


E1K1 - Vyjednávání
Story postavy: Quan gon Jin, Obiwan Kenobi, TC-14
Požadavek na True Jedi: cca 23'000 bodů

Rozbijte všechny sudy a posbírejte všechny body včetně dvou modrých. V místnosti lze ještě Silou donutit židle tancovat, ale nemá to žádná význam (jako celá řada dalších podobných věcí). Pak pomocí síly rozbijte dveře a zabte přibíhající roboty. Pak silou složte zbytky dveří a posbírejte body.

Dejte se dveřmi doprava. Použijte sílu na přístroj uprostřed a posbírejte body. V této místnosti mají líheň malí robůtci, které když zničíte, vypadne z nich většinou srdíčko. Skočte na plošinu nalevo a složte Silou ovládání. Až plošina vyjede nahoru, seberte výskokem body. Totéž opakujte na plošině napravo s JarJarem. Vraťte se do chodby. S protokolárním droidem otevřete dveře nalevo a vevnitř posbírejte body, včetně schovaného za rohem vzadu. Silou dostaňte body z bedny napravo. Silou dejte ozubená kola do přístoje, stoupněte si na bednu a použijte sílu na přístroj. Postavte se na tlačítka, zničte nově aktivované roboty a seberte kanistr.

Vraťte se do chodby a Silou otevřete všechny přihrádky ve zdech (vč. těch, které jsou na zdech, které nejsou vidět kvůli umístění kamery).

Nakonec v chodbě přehoďte všechny 6 pák, seberte první kanistr a v chodbě napravo zabte všechny roboty. Vraťte se, kde jste sbírali kanistr, a otevřete protokolárním droidem dveře. Posbírejte body, dítětem vylezte nahoru, seberte body a stoupněte na tlačítka. Vraťte se dolu, silou poskládejte sloup z beden, s JarJarem vyskočte nahoru a pak na římsu, kde jsou další body. Pokračujte chodbou dál a rozbijte sudy, otevřete přihrádky ve zdech a posbírejte body.

U bývalých sudů nalevo otevřete s R2D2 dveře. Posbírejte body (i ze sudů, které rozbijte) a zbavte se robotů vzadu. Uprostřed složte letadlo, aby nepřekáželo. Pak silou dostaňte body z jakýchsi sprch, z plynové bomby vedle dostaňte srdce. Silou zpřeházejte nářadí ve vitrýně, abyste dostali body. Potom použijte sílu na kolo kvůli bodům. Použijte sílu na vozítko a v místě, kde se zastaví, než se začne vracet, vyskočte s JarJarem pro kanistr. V zadním rohu nahoře odstraňte silou mříž a jako JarJar proskočte do další místnosti. S robůtkem přeleťte naproti, s JarJarem seberte kanistr na lodí, zase jako robot vypněte za lodí silové pole a vraťte se zpátky až do chodby.

Opět přehoďte 6 pák a seberte kanistr. Přepněte se na protokolárního droida a otevřete první i druhé dveře. V další místnosti rozbijte sudy a Silou otevřete mříže v chodbě. Rychle se zbavte se robotů a posbírejte body. Pak vyskočte na vzniklý stolek a výskokem seberte kanistr. Pokračujte. Ještě než spadnete, postavte se těsně k levé stěně, vyskočte doleva dopředu a pak udělejte druhý skok doleva zpět ke zdi. Pokud se to povede, můžete sebrat kanistr. Pokud ne, musíte dole složit sloup z velké bedny a dvou malých a přeskočit na plošinu s JarJarem.

S zadním rohu silou posuňte bacta tank, vyskočte nahoru, s R2D2 otevřete dveře. Stoupněte si na tlačítko a přes vysunutý stupínek skočte do obou nádrží. Stoupněte zároveň na tlačítka v nádržích a seberte kanistr. Vraťte se do velké místnosti.

Jděte směrem ke kameře a posbírejte body těsně u okna. Jděte doprava a zbavte se robotů.

Z velké a tří malých beden složte sloup, vyskočte na něj a pak na plošinu nalevo. Druhou postavou přehoďte páku dole na zdi a nechte první postavu odvést k místu, kde je kanistr. Silou rozeberte zničené plavidlo napravo a s JarJarem vyskočte na vzniklý stolek a seberte body. A pak ještě na plavidle zahýbejte pákou a reflektory a seberte body. Hněte pákou vpravo u pásu a až vyjedou kostičky, rozbijte je.

Složte Silou plošiny po stranách silového pole a přeskočte na druhou stranu. Zbavte se robotů a pak si stoupněte na tlačítka a otevřete silové pole. Posbírejte body po stranách a na střeše lodě. S robotem otevřete dveře a vstupte.


E1K2 - Invaze na Naboo
Story postavy: Quan gon Jin, Obiwan Kenobi, Jar Jar Binks
Požadavek na True Jedi: cca 41'000 bodů

Běžte dobředu a používejte sílu na veškerou vegetaci a sbírejte body. Občas na vás vyběhnou roboti, tak je zabijte, ale jsou nekoneční, takže se moc nezdržujte.

Ještě před padlým stromem se dejte cestou napravo, silou poskládejte sloupek, ze sloupku střelte do terče a seberte kanistr. Až se dostanete k padlému stromu, Silou ho stavte, ale následně ho celý rozmlaťte a seberte kanistr. Dál na cestě použijte sílu na nádrž lodi a zničte ji. Skočte na výstupek nalevo a seberte kanistr. Rozbijte zbytky lodi včetně podlahy a v díře seberte další kanistr. Jděte dál a dál trhejte silou kytky, zvláště tu poslední nalevo před schodami. Stupínek získaný z kytičky dejte ke zdi a s JarJarem seberte kanistr.

Jděte po schodech dál a Silou složte most. Přeskočte a zbavte se robota. S JarJarem vyskočte na plošinu a nechte ji spadnout. Pak použijte Sílu na ovládání a pusťte další stupínek. S JarJarem na něj skočte, seberte bod a pak dál. Opět vyskočte na stupínek. Použijte sílu na výstupek nahoře a seberte body. Po spadnutí dalšího výstupku zabijte robota a pak další dva vepředu. Rozbijte sochu a Silou složte stupínek z hradby. Vyskočte nahoru a seberte kanistr. Vyskočte na stupínek a dál a zbavte se robotů.

V další místnosti složte stupínek a seberte kanistr a jděte dál. S dítětem prolezte dírou a seberte kanistr. V bažině se zbavte všech robotů a silou vytrhejte kytky. Silou rozbijete motor vznášedla, vzadu seberte body. Skočte na výstupek a s druhým hráčem stupínek zvedněte pro body. Změňte postavu na R2D2 a přeleťte na stupínek napravo pro další body. Vraťte se zpět.

Silou umístěte stupínek na sloup, s JarJarem vyskočte na kámen napravo a na stupínek a seberte bod. Jděte dál a zbavte se robotů. Silou rozložte mříže a seberte kanistr. S JarJarem vyskočte na ochoz, seberte body a na konci ochozu nechte spadnout plošinu. Jděte dál.

Z nohou, těla a hlavy poskládejte sochu a seberte kanistr. Pak Silou vytrhejte kytičky a jděte až na konec k vodě.


E1K3 - Útěk z Naboo
Story postavy: Královna Amidala, Kapitán Panaka, Quan gon Jin, Obiwan Kenobi, Jar Jar Binks
Požadavek na True Jedi: cca 62'000 bodů

Nejprve se zbavte robotů na nádvoří a pak jej projděte, rozstřílejte sudy i dveře pod římsou a seberte všechny body. Silou vytáhněte kytky u schodů a rozmlaťte je. Silou rozložte sloupy pod římsou, vytvořené bedny poskládejte do sloupu nalevo a seberte kanistr nad ním. A pak se vytáhněte na římsu z odrazového místa nalevo. Jděte doprava a cestou rozbíjejte zábradlí a sbírejte body. Vytáhněte se nahoru, rozbijte květníky a obě okna. V pravé místnosti použijte sílu na obraz. Vytáhněte se do dalšího patra, rozbijte květníka a okna. V pravé části rozbijte sochu.

V nejvyšším patře rozbijte květníky a od prostředního květníku skočte dolu a seberte pádem body. Použijte sílu na květník u brány a na barevné cihly ve zdi. S JarJarem vyskákejte nahoru a jako robot přeleťte do rohu u brány pro kanistr. V další místnosti jděte směrem ke kameře a seberte kanistr, body a rozmlaťte květníky. Pak jděte od kamery, zbavte se všech robotů a pokračujte.

Jděte doprava a rozstřílejte všechna okna, vyskočte ven a zbavte se robotů. Nalevo seskočte na římsu, ještě níž a zbavte se robotů. Přeleťte naproti, se střelcem se vytáhněte dvakrát nahoru a seberte kanistr. Silou vyberte květníky a vraťte se přes propast. Jděte až doprava pro kanistr. Vytáhněte se výš, rozmlaťte květníky a vytáhněte se zpět k oknům. Silou zničte zbytky oken. Pak jděte doprava, střelte do terče a vejděte.

Jděte doleva, rozbijte střechu a skočte dolu. Zbavte se robotů a rozmlaťte všechny květníky. Pokud se budete chtít vrátit, použijte dva terče a následně skočte na sloupek s tlačítkem, aby vás vyvezl. Jinak pokračujte doprava a rozbijte všechny roboty a květníky. Na květníky u římsy použijte sílu. Až bude klid, vraťte se doleva na římsu a vytáhněte se nahoru. S dítětem proskočte nahoru a nalevo seberte kanistr. Pak vyskočte doprava a spadněte dolu na balkon. Rozbijte květníky, zábradlí, okna a uvnitř sudy. Pak se vraťte tam, kde jste se vytáhli. Jděte doleva a vytáhněte se nahoru na balkón s roboty a dalším kanistrem. Seskočte dolu a jděte doprava.

Rozstřílejte sudy, vyskočte na výtah a střelte do všech terčů. Pokračujte dál a cestou rozbíjejte květníky. Jděte po mostě doprava a na střeše se zbavte všech robotů a rozbijte všechny sudy. Stiskněte všechny tři tlačítka na kopůlích, rozbijte odhalené poklopy a berte body a kanistr. Posledního poklopu vpravo s kanistrem a zelenými světly okolo si zatím nevšímejte. Silou vyberte kytky a pak je rozbijte. Kolem prostřední kopule rozbijte stromy, Silou nastavte květníky na sebe a s JarJarem seberte kanistr. Nakonec skočte do otvoru se zelenými světýlky.


E1K4 - Závody kluzáků na Mos Espa
Požadavek na True Jedi: cca 25'000 bodů

Závody probíhají po etapách. Po každé etapě se postup uloží. Pokud se vám nepodaří dojet v čase nebo přijdete všechny životy, začínáte na začátku aktuální etapy. V tomto případě přijde o body získané v dané etapě, nikoli však o kanistry, čehož se dá dobře využít. Celkem jedete tři kola se čtyřmi etapami.

Držte klávesu skoku abyste jeli rychle a zatáčejte šipkami doleva a doprava. Občas má počítač problém vnímat ovládání obou hráčů, takže je lepší, když závod jede pouze jeden hráč. Používejte zelené urychlovače, protože jinak nedojedete včas. Snažte se nenarážet, protože to zpomaluje a přicházíte o životy.

Kanistry můžete sebrat v libovolném kole, většina z nich je přímo na trase, takže není problém je sebrat - navíc můžete využít toho, že se etapa může opakovat a nejprve sebrat kanistr a pak teprve ujet závod v čase. Jeden je v první etapě na nájezdu napravo, ostatních si určitě všimnete.

Přejetím přes různé předměty jako sloupy či krystaly v jeskyni získáte body.

V druhé etapě prvního kola musíte uhýbat střelám, v druhém kole jeďte u levého kraje, abyste se vyhnuly valícím se kamenům a ve třetím kole naopak jeďte napravo, kde je mezi kameny volná cesta. V druhém kole v první etapě musíte jet rychle, abyste stihli podjet řítící se skálu. Ve třetím kole se změní trasa v první etapě.

V poslední etapě třetího kola se začnou po zemi valit bomby, takže jim musíte uhýbat.


E1K5 - Obsazení paláce
Story postavy: Padmé, Kapitán Panaka, Quan gon Jin, Obiwan Kenobi, Anakin Skywalker (kluk), R2-D2
Požadavek na True Jedi: cca 60'000 bodů

Použijte sílu na stromy a na loď. Pak zničte všechny sudy a stromy. Silou sestavte z kostiček stupínky. Vyskočte nahoru a seberte body. Vytáhněte se na balkón a posbírejte body. Pokračujte doprava a zbavte se všech robotů (těch na ochozech odrážením střel). Zničte všechny sudy a květníky a seberte body. Napravo použijte sílu na dva stojany a vedle se vytáhněte nahoru. Za okny seberte kanistr (nejdou rozbít, tak je obejděte).Rozbijte květmíky a seberte body. Uprostřed rozstřelte okno a JarJarem seberte kanistr. Pokračujte až doleva a vysbírejte body na balkónech a i na římse za nimi. Nakonec silou sestavte můstek pro R2-D2 a otevřete s ním dveře.

V další místnosti silou otevřete poklop ve zdi, umístěte hák na břevno a pak složte plošinu. Dostaňte se na druhou stranu: dítě poklopen, střelec hákem, jedi přeskočí, robot přeletí. Jděte dál a zbavte se robotů. Rozbijte sochu, stoupněte na tlačítko a seberte kanist. Jděte chodbou doleva a rozbijte sochu a okna po obou stranách. Pak si stoupněte na tlačítka vepředu a otevřete dveře. Zabijte roboty, rozbijte všechna okna, naskládejte bendy na tu velkou a JarJarem skočte na římsu pro body. V místnosti použijte sílu na obraz. Pak jděte doleva chodbou s červenými světly a zničte roboty. S JarJarem vyskočte nahoru a se Sithem použijte sílu na symbol, abyste se dostali ke kanistru. Vraťte se zpět, otevřete dveře s R2-D2 a vyjděte ven.

Zbavte se robotů na schodech, rozbijte okna po stranách a za nimi vyberte body. Celé nádvoří vyvražděte a ještě se se střelcem vytáhněte na římsu napravo, zničte otravné droidy a seskočte dolů. Na fontánky použijte sílu, z kostek nalevo postavte sloup. S JarJarem vyskočte na ochoz u horního okna, rozstřelte okno a seberte bod. Také rozbijte okna o patro níž a místnost za nimi vybrakujte. Napravo od sloupu prolezte s dítětem dírou a seberte body. Seberte body i za sloupy a pod ochozem. Úplně vzadu prolezte s dítětem dírou a napravo najdete další bodíky. Zpátky vepředu napravo rozbijte květníky a z trosek v rohu složte schody. Vylezte nahoru, napravo rozbijte okna a seberte kanistr. Dejte se doleva k mostu a Silou ho složte. Za mostem zničte roboty a přeskočte doleva na střechu. S JarJarem vyskočte na zadní střechu, silou složte stupínek, vyskočte na ochoz a nalevo seberte kanistr. Vraťte se k mostu a jděte dál. Zbavte se robotů a na konci zničte květináč. S dítětem si stoupněte na tlačítko a prolezte otvorem, pak se dejte doprava. Krychli na cestě zničte s Jediem. Prolezte o patro výš a stoupněte si na tlačítko. Pak se vraťte, pro body zničte silou i bednu napravo a vraťte se k ostatním.

Zbavte se všech robotů. Uprostřed složte otvor pro Anakina, napravo složte výtah a zničte květník, pod kterým je odrazový bod. Pak skočte přes okraj dolů dopředu, kde zničte všechny květníky a seberte body a kanistr. V pravé části Vyskočte u naznačených stupínků u zdi a oni se budou pod vámi vysouvat. Nahoře seberte bod. Zpátky nahoře nalevo skočte s Jedii každý na jeden výstupek a pak Silou toho druhého zdvihněte. Přeskočte společně na plošinu, silou zdvihněte plošinu a pokračujte doprava. Rozbijte zábradlí, stoupněte si na tlačítka a pokračujte.

Zbavte se robotů a vraťte se na začátek místnosti. Napravo seberte body, první stůl rozbijte, u druhého silou prohoďte skleničky a pak stůl rozbijte. Vytáhněte se nahoru, seberte body po celé římse i nad schody a vraťte se na zem. Další dva stoly třikrát silou prohoďte, vytáhněte se nahoru a seberte body. Stoly nalevo od schodů složte na sebe a židle zničte. S JarJarem vyskočte ze stolů nahoru, vytáhněte se výš a nalevo seberte kanistr a vraťte se na zem. Ze stolů a židlí uprostřed složte velký stůl, rozbijte sochu za ním, stoupněte na tlačítko a silou prostřete. Potom stoly rozmlaťte. Nalevo jsou ještě rozbitelná okna a pak jděte po schodech dál. Zničte sochu vlevo, stoupněte na tlačítko a vyjedou na vás droideky. Zničte sochu napravo, stoupněte na tlačítko a za dvěma roboty seberte body. Nakonec rozbijte sochu uprostřed, stoupněte na tlačítko a jděte chodbou dál směrem ke kameře a cestou sbírejte body mezi sloupy.

V hangáru jděte úplně až doleva a z velké bedny a dvou malých složte sloup. Skočte nahoru, zabte robota a osvoboďte prvního pilota. Vytáhněte se nahoru a seberte kanistr. Přeskočte doprava nad vrata, silou sestavte stupínek, vyskočte na římsu a seberte body. Jděte doprava, v rohu zničte sudy. Vytáhněte se nahoru, jděte doprava, zabte robota a zachraňte pilota. Jděte doprava, z dílků složte silou schody a nahoře seberte body. Za letadlem seberte body a rozbijte sudy. S JarJarem můžete vyskočit také na stupínky u zdi.

U dalšího sloupu sestavne stupínek a seberte body. Jděte dál doprava a zničte roboty. S oběma Jedii skočte na bedny a vyvezte se nahoru. Zabte robota a osvoboďte piloty. Pak jdete ještě dál doprava a osvoboďte poslední dva piloty. S JarJarem vyskočte napravo na římsu a jděte pořád dál, až dojdete k kanistru. Napravo zničte silou bedny a seberte všechny body a nezapomeňte na ty vepředu u okraje. S R2-D2 jeďte ke vratům doprava, nadneste se a otevřete dveře.


E1K6 - Darth Maul
Story postavy: Quan gon Jin, Obiwan Kenobi
Požadavek na True Jedi: cca 43'000 bodů

V tomto kole padají ze světel body a občas i životy. Bodů tu není mnoho, takže na True Jedi sbírejte opravdu všechno. Pokud to nestačí, můžete se vrátit to předchozí oblasti a z předmětů budou opět vypadávat body. Teď už ke hře:

Stoupněte si na kraj a odrážejte střely. Až všechny roboty zabijete, hodí po vás Darth Maul nějaký předmět. Silou ho odražte a zraňte Darth Maula. Až Darth Maul uteče, Silou složte most a přejděte. Posbírejte body ze země i ze světel a páček. Použijte sílu i na autíčko. Vyskočte na loď napravo a z kokpitu skočte pro kanistr. Silou složte loď nalevo. S JarJarem vlezte na kokpit a vyskočte pro další kanistr. Pak přepněte oba spínače vedle stíhačky a posbírejte pody venku. S Jedii se navzájem vyvezte vytahy okolo dvěří nahoru, jako R2 aktivujte panel a jděte dozadu. Vyvražděte všechny roboty a droideky. Přeběhněte všechny sppínače na zemi a seberte kanistr. Vraťte se zpátky. Projděte dveřmi.

Nesledujte slepě Maula, ale nejdříve pojděte celé spodní patro a nakonci seberte kanistr. Vyskočte o patro výš. Vytáhněte se nahoru, s JarJarem vyskočte až na vrchol a seberte všechny body a zničte roboty. Použijte opakovaně sílu na ozubené kolo, dokud nebudete moci ze stupínku vyskočit pro kanistr. Vraťte se do druhého patra. Skákejte doprava přes silou vysunuté plošiny až do velké místnosti.

Nikam neskákejte, ale přepněte se na R2 a zapněte nalevo i napravo konzole, aby začaly jezdit plošiny vedle. Skočte na ně a nechte se odvést k oboum kanistrům. Skočte doprostřed. Neničte přibíhající roboty, ale nejdříve vyřiďte oba roboty s vysílačkou nalevo a napravo. Pak se zbavte všech robotů a následně dvou droideků na plošinách. Seberte body po stranách i na kruhových plošinách s paprskem uprostřed. Tím se nechte vynést vždy až nahoru pro body a na horní plošině pak silou vydolujte něco bodů ze světel. Stikněte dvě tlačítka, kde stály droideky a pokračujte dál.

Postupně tahejte za páky (každé 2x) a postupujte dopředu. (Kdyby náhodou Maul zapomněl přejít za další silové pole, přehoďte páčky ještě jednou.) Konečně se utkáte s Dart Maulem. Když mu uberete šest životů, složí si vždy plošinku, vyskočí na ní a začnou na vás létat předměty, musíte je odrazit zpátky na něj, aby skočil na další. Vždy když seskočí z plošinky, vyskočte na ní s JarJarem a seberte postupně zbývající tři kanistry. Až ho přestanou plošinky bavit, seskočí dolu a zabijte ho.Epizoda II - Klony útočí

Druhá epizoda je o nalezení továrny na klonované vojáky a o jejich začlenení do armády Republiky v boji proti robotické armádě Obchodní Aliance. Návod obsahuje kompletního průvodce pro tuto epizodu.


E2K1 - Objevení Kamina
Story postavy: Obiwan Kenobi, R4-P17
Požadavek na True Jedi: cca 46'000 bodů

Jděte doleva, silou umístěte kola k výtahu, vyskočte na něj a se skokanem seberte kanistr. Jděte doprava, seberte všechny body a složte Silou sloup. Jděte dál doprava a s R2 přeleťte pro kanistr. Jděte naposledy doprava a dveřmi do budovy.

Jděte chodbou doleva s R2 otevřete mříže a použijte sílu na kbelík. Pak použijte sílu i na koště, přičemž ho nechte mést, pak rychle seberte body a znovu použijte sílu, aby koště pokračovalo. Pak použijte sílu na zářivky na prostředním sloupu. Jděte dál, použijte sílu na světla v chodbě a místnosti a aktivujte všechna tlačítka na zemi. Pak přehoďte páku.

Použijte sílu na sudy nalevo a napravo a pak je z dálky rozstřelte. Jděte doprava, s 3PO aktivujte dveře, použijte sílu na sloupy, pak přeskočte na tlačítko, s druhým hráčem na druhé a pak obdobně na další dva páry tlačítek. Na pločině skočte na větráky v rozích, použijte sílu na panely uprostřed a skočte si pro kanistr. Vraťte se do prostřední tlačítko vzadu, střelte do terče a přeskočte do výklenku. S dítětem vlezte postupně do pěti děr a s druhým hráčem stoupněte na příslušné tlačítko, abyste mohli ven. Potom se vraťte do předchozí místnosti. Jděte chodbou nalevo a používejte sílu na světla po stranách, abyste získali kanistr.

Jděte do levého pokoje, použijte sílu na světla v chodbě, pak si stoupněte na zářící body na zemi, dokud se všechny nerozsvítí, a seberte kanistr. Napravo aktivujte s R2 konzoli, seberte bod a vyjděte do chodby. Jděte pravého pokoje, s R2 otevřte skříň a seberte body. Jděte k Fettovi, zbavte se robotů, posbírejte body v místnosti, nalevo použijte sílu na hrnec, šuplíky, židle a napravo na sudy, které pak rozstřelte. Pak několikrát použijte sílu na automat, složte dílky a seberte kanistr.

Vyjděte do chodby, zničte střílny a jděte do zadních dveří. V zadu v místnosti si stoupněte na body, které se ukáží na stěně, a seberte kanistr. Potom posbírejte body na všech poličkách a použijte sílu na hrnečky na stole. Jděte poklopem za Jangem. Jděte doleva, přeleťte s R2 a seberte body. Jděte doprava a vždy počkejte, až bomba vybuchne (když začne pípat tak se vraťte) a pak přeskočte.

Pokračujte doprava, vytáhněte se nahoru, s 3PO aktivujte panel, vyskočte na výtah, vyjeďte nahoru a vyskočte se skokanem na římsu. Pak seskočte dolu a aktivujte výtah a jezděte na něm, dokud netrefíte všechny terče. Pak si dojděte pro kanistr. Jděte doleva po plošině a seberte všechny body. Vraťte se zpátky doprava a seskočte dolu.

Jděte prostřední cestou k tlačítku, stoupněte si na něj a pak s robotem přeleťte na druhou stranu a stiskněte i druhé. Pak Silou nalevo ode dveří uvolněte panel, vyskočte z něj skokanem na ochoz, sesbírejte body a otevřete dveře.

Zbavte se robotů tak, že s robotem zavřete poklopy a vraťte se na začátek. Použijte sílu na sedátka, a na všechna nerozsvícená světla. Se Sithem použijte Sílu na bránu a vejděte. Seberte body, se dvěma sithy použijte sílu na kola u kanistru, zbavte se robotů, zničte jejich kóje a seberte kanistr. Vyjděte do chodby. Uvolněte silou panel a aktivujte s R2 konzoli, jděte dál.

Odrážejte střely na Jango Fetta. Až začne létat, aktivujte s robotem postupně 4 panely, abyste sestřelili loď. Pak po něm skákejte a snažte se ho zranit, nebo zkuste dál odrážet střely. Až začne stříllet rakety, silou je odrážejte zpátky na něj. Když začne utíkat, zkuste mu nadběhnout a zabijte ho.


E2K2 - Droidí továrna
Story postavy: Anakin Skywalker (padawan), Padmé, C-3PO, R2-D2
Požadavek na True Jedi: cca 25'000 bodů

Jděte zpátky ke kameře a seberte kanistr a body, pak použijte sílu na světla na zdech a zabíjejte lítací potvory. Jděte dál a rychle se skokanem přeskočte nalevo a s dítětem vylezte pro kanistr. Jděte doprava a opatrně podběhněte pod lisem, vylezte po červených plošinkách, zabijte roboty, pak skočte dolu a použijte sílu na vrtule. *Zde by měla být cesta směrem ke kameře, kde je další kanistr* Skočte k robotovi, s R2 vypněte pás a jděte opratrně do prava, aniž se dotknete lisů. Silou složte větrák a vyskočte nahoru. Se střelcem se vytáhněte nahoru a střelte do terče. Přeskočte na další plošinku, opět se vytáhněte a střelte do terče. Pak skočte do nádoby a nechte se odvést.

Rozbijte sudy a Silou dejte terč na stěnu a střelte do něj. Skočte do nádoby a zbavte se robotů nahoře. Jděte doleva až pro kanistr. S R2 otevřte dveře, vejděte a po plošinkách přeskočte až ke kanistru a zpátky. Jděte doprava, peskočte na nádobu a hned dál. Pořád dál až ke dveřím, které otevřete s R2-D2.

Přehoupněte se se střelcem a seberte kanistr. Vraťte se a přeskočte na plošinu. Silou ovládejte plošiny tak, aby po nich mohli roboti přejít. S R2 přeleťte ještě přes lávu vzadu pro body, s 3PO otevřte dveře a pokračujte. Zbavte se létavců a seberte body v dírách, kam se dostanete. Rozbijte mříže. Silou sloužte z kostek stupínek, ze kterého vyskočte se JarJarem (Grievous nestačí!) pro kanistr. Vejděte dovnitř, postupně aktivujte s R2 čtyři panely a seberte body a kanistr. Jděte dál doprava a až se dostanete k lávě, vyskočte se střelcem nahoru a sestřelte sloup. Dole ho s Silou složte a s R2-D2 přeleťte pomocí vzniklého stupínku. Pak vysuňte most a zbavte se robotů. Vpravo seberte kanistr a otevřete s 3PO dveře.

V další místnosti s R2-D2 aktivujte 2 panely a Silou sestavte bombu. Přeneste ji k silovému poli a odstřelte ho. Z kostek na levém pásu sestavte výtah a píst, silou ho stlačte a se skokanem vyskočte pro kanistr. Zbavte se všech robotů a létavců a pomocí Síly zachraňte Qui-Gon Jinna.


E2K3 - Souboj Jediů
Story postavy: R2-D2, Mistr Windu, Anakin, Padmé, Quan gon Jin
Požadavek na True Jedi: cca 6,000 bodů

Zbavte se robotů a Silou zachraňte vězně. Takto postupujte stále dokola směrem doprava. Hned nalevo od prvního zajatce je za sloupem kanistr. Po osvobození prvního zajatce vyskočte na plošinku, kde stál, a se skokanem vyskočte nalevo na ochoz. Jděte dozadu a přeskočte doprava. Seberte kanistr, jděte doprava, přeskočte dopředu a seberte kanistr. Pak seskočte doleva na sloup a seberte bod. U brány zatáhněte silou za obě páky a seberte kanistr. U druhého zajatce postupujte obdobně jako u prvního, ale se střelec, a seberte další dva kanistry. U třetího zajatce se vytáhněte nahoru, střelte do terče, přes výtah se dostaňte ke kanistr. Pak skočte dolu, silou složte druhý výtah a vyjeďte pro další kanistr. Čtvrtý sloup silou složte silou, pak horní čast vraťte na zem, vyskočte na něj a s druhým hráčem sloup zase složte, čímž seberete další kanistr.

Až přiběhnou posily, zničte je. Nakonec přijde Jango Fett a tak zabijte i jeho (nejlépe někde stranou od hlavních bojů).


E2K4 - Souboj lodí
Story postavy: Útočná loď Republiky
Požadavek na True Jedi: cca 20'000 bodů

Toto kolo opět probíhá na etapy. Leťte doprava a vyhýbejte se laserům a bombám. Pozemní jednotky vás neohrožují, ale z každého máte srdíčko. Kanistry se sbírají rozstřelením z dálky (což nemusí být tak snadné, jak se zdá). Body máte jenom z bomb. Až se dostanete k elektrickému poli, musíte zničit dva sloupy po stranách a skončí tím etapa.

Až se dostanete ke kulové lodi, létejte kolem ní a ničte lasery. Po zničení každé dvojice laserů ještě rozstřílejte tři generátory mezi nimy. Kanistry jsou zde snadno k nalezení.


E2K5 - Hrabě Dooku
Story postavy: Obiwan Kenobi, Anakin Skywalker, Mistr Yoda
Požadavek na True Jedi: cca 5'000 bodů

S R2 leťte doleva pro kanistr. Pak se přede dveřmi vytáhněte nahoru a seberte další. Uvnitř přesuňte bomby, rozstřílejte je a seberte body a kanistr. Nalevo stoupněte na tlačítko, s druhým hráčem na druhé, seberte kanistr a se skokanem seberte další nahoře. Postup s tlačítky opakujte i na stupíncích napravo a dostaňte se tak až nahoru. Se skokanem skočte doprava pro kanistr. Zde Silou přehoďte 2 páky a pokračujte dál.

Jděte doprava, skočte s dítětem do díry, seberte body, přehoupněte se doleva, seberte kanistr. Pak jděte ještě víc doprava, střelte s oběha hráči současně(!) do terčů a seberte kanistr. Jděte směrem nalevo a použijte sílu na pumpu. Jděte dál doleva a zničte přístroj. Se skokanem skočte pro body. Silou sestavte sloup na sebe a se skokanem skočte nahoru pro kanistr, napravo rozstřelte klec a skočte pro poslední kanistr.

V souboji zabijte Hraběte Dooku. Vrhané předměty opět Silou obracejte na něj. Až přijde mistr Yoda, pokračujte v souboji v netradičním stylu. Útoky blesky také můžete odrážet Silou.Epizoda III - Pomsta Sithů

Senátor Palpatine, aká Císař, se ujímá vlády nad republikou a mějí ji na Impérium. S pomocí Anakina pak prohlašuje Jedie za zbouřence a ničí Akademii Jediů. Návod obsahuje kompletního průvodce pro první tři kapitoly a rychlého průvodce pro zbytek epizody.


E3K1 - Bitva o Coruscant
Story letadla: Starfighter Jediů
Požadavek pro True Jedi: cca 20'000 bodů

Opět kolo na epizody. Jelikož souboj probíhá ve vesmíru, je možno pod Options změnit směr ovládání tlačítky nahoru a dolu (standartně tlačítko nahoru určuje směr dolu). Kanistry se sbírají rozstřelením.

Leťte stále dopředu a zničte všechny červené kruhy, které způsobí zničení lodi nebo dveří, což je nutné pro postup do další etapy.


E3K2 - Kancléř v Zajetí
Story postavy: Anakin Skywalker (Jedi), Obiwan Kenobi, Kancléř Palpatin
Požadavek na True Jedi: cca 43'500 bodů

Rozmlaťte bedny, použijte sílu na letadla a roury. Vpravo se vytáhněte na římsu a seberte kanistr. Jděte do chodby a zbavte se robotů. Přehoďte silou všech osm modrých a červených pák. Silou zničte dveře, přehoďte další páky a zbavte se dalších robotů. Vytáhněte se nahoru pro kanistr.

Seskočte dolů a zničte další eskadru robotů. Silou složte stupínky a vyskákejte nahoru. Jděte doleva a silou aktivujte přístroj. Pak rozbijte silou jednu z mříží a prolezte rourou. S R2 otevřete levé dveře a seberte kanistr. S 3PO otevřte prostřední dveře a seberte kanistr. S R2 otevřte pravé dveře, posuňte silou bombu a pak ji nechte vybuchnout.

Zbavte se robotů a jděte doleva pro body a kanistr. Vraťte se, kde jste začínali a se skokanem vylezte nahoru a skočte do výklenku pro kanistr. Dejte se doprava po ochozu. Silou složte plošinu, vyskočte a přepněte páčku. Větrákem vyskočte nahoru, zničte robota a otevřete dveře. Opět bojujete s Hrabětem Dooku a jeho roboty. Když Vás chytí silou, můžete se při hře jednoho hráče přepnout do druhé postavy.

Po zabití Dooku jděte doprava a doleva na římsy pro body. Do modrých beden vždy sekněte, utečte před výbuchem a vraťte se pro body. Jděte po schodech nahoru a v pravých dveřích pro R2 seberte kanistr a ve dveřích pro 3PO rozmlaťte zeď a seberte body. Nalevo seberte ze dveří pro R2 další body. Pak jděte do prostředních dveří, utíkejte směrem ke kameře před stěnou a vyhýbejte se dírám. Pokud jste si nepozbírali všechny body, aktivujte na konci s R2 konzoli a vraťte se pro ně.

Pokračujte po schodech nahoru a pak doprava. Přehazujte sílou všechny kolečka a páky, abyste zbírali body a vypínali páry. Na konci ji vypněte pomocí R2-D2. Silou složte plošinu, použijte sílu na kolo o kus dál a seberte kanistr. Na konci otevřete dveře s R2 dveře.

Zbavte se bojových robotů a jděte na můstek, kde zničte jednotku robotů. Nalevo a napravo seberte kanistry a přepněte dvě páky.


E3K3 - Generál Grievous
Story postavy: Obiwan Kenobi, Velitel Cody
Požadavek na True Jedi: cca 6,800 bodů

Útočte na Grievouse a až skočí na stupínek do strany, rozstřelte bomby po stranách. Uberte Grievousovi další životy a složte Silou most. S R2 přeleťte od mostu doleva a seberte kanistr. Přeskočte díru a seberte kanistr ve skále. Vraťte se zpátky, jděte doprava a přeleťte napravo ke kanistru, Vytáhněte se nahoru, seberte body, rozstřelte stěnu a skočte pro další kanistr. Vraťte se na střet. Přejděte přes most a pokračujte po skále nahoru. Nalevo složte silou stupínky a s JarJarem seberte další dva kanistry. Jděte doprava, Silou složte stupínek, skočte doprava dolu a seberte kanistr.

Přepněte se na vojáka a vyskočte na stupínek. Rozběhněte se směrem k robotovi, vyskočte a střelte. Vraťte se do středu a opět útočte na robota.

Až zase odskočí, jděte po mostě doprava až k místu, kde předtím stál. Silou složte schody a vyskákejte nahoru a pokračujte. Rozbijte zeď, silou posuňte bombu k robotovi a Bombu sestřelte. S R2 přeleťte, kde stál Grievous, seberte kanistr, přeleťte kolem zdi doprava, seberte další kanistr. Jděte po římse dál do místnosti. Bomby na podlaze vás okamžitě zabijí, ale jsou z nich body, takže ve hře jednoho hráče použijte druhého pro odpalování, abyste nepřišli o svoje body. Pak přehoďte čtyři páky na prostředku a seberte kanistr.

Vraťte se do středu a zabijte Grievouse.


E3K4 - Obrana Kashyyku
Story postavy: Mistr Yoda, Žvejkal (Chewbakka), Náčelník Wookie
Požadavek na True Jedi: cca 60'000 bodů

Aktivujte silou oba stojany vedle mostu, dejte se doprava a zničte všechny roury. A pak přístroj posuňte, rozmlaťte ho a seberte kanistr. Jděte zpátky a k vojákům. Všechny je zabijte a Silou složte sloupy vedle mostu a aktivujte je. Napravo vyberte všechny body, přejděte po mostě a zabijte vojáky. Obejděte strom a seberte body. Vyskočte po několika odrazových bodech a osvoboďte prvního náčelníka. S R2 přeleťte kolem stromu doleva a přehoupněte se dál doleva a s JarJarem vyskočte pro kanistr.

Vraťte se dolu a pokračujte po dalším mostě napravo. Jděte doleva a vytáhněte se nahoru pro kanistr. Vraťte se na křižovatku, jděte doprava, Silou složte ze sloupku hák, vyskočte nahoru a osvoboďte náčelníka. Vraťte se na křižovatku, jděte rovně a osvoboďte náčelníka.

Jděte pořád dál a aktivujte všechna tlačítka. Přejděte most a pokračujte po pláži. Zabíjejte otravné obnovující se vojáky a sbírejte body na pláži i kamenech a trhejte kytičky. Když najdete mezi kytkama tří mrkve, objeví se na začátku na kameni další kanistr, pro který vyskočte s JarJarem. U velkého stromu vyskočte se skokanem nahoru a s R2 přeleťte doprava pro kanistr.

Až se dostanete k bráně, silou složte most nad bránou a pak vytrhněte kytičku vedle kamene nalevo od brány. Vyskočte nahoru, sestřelte dva terče a seberte kanistr. Projděte bránou k bažině.

Jděte bažinou doleva a na skále zabijte robota s vysílačkou. Napravo zabijte dalšího robota s vysílačkou. Ještě víc napravo silou dostaňte stíhačku z bažiny, vyskočte na ni a se skokanem seberte kanistr. Na kytky napravo použijte sílu, z kostky přesuňte silou k sobě a složte vor. Pak pokračujte dál puklinou ve skále.

Jděte dál, zabíjejte vojáky a jako obvykle trhejte silou vegetaci. Pod jednou kytkou najdete odrazový terč, tak se vytáhněte a s R2 přeleťte doprava pro kanistr. Na konci zničte velkého robota a Silou vytrhejte kytky. Vyskákejte po vzniklých plošinkách. Jděte nahoru a Silou ničte kameny. Cestou narazíte na odrazový bod, tak se vytáhněte pro další kanistr. Na konci složte schody a stoupněte si na tlačítka. Pokračujte, zničte odpor a pokračujte doleva. Rozstřelte čtyři lampy až vyjede raketa. Vyskočte na špičku a se skokanem seberte kanistr. Silou raketu otevřete.


E3K5 - Jedijské ruiny
Story postavy: Mistr Jedi, Obiwan Kenobi

Zbavte se napravo všech vojáků. Před schody u kraje najděte Silou tři kousky, které se složí to schodů. Vyskočte z nich se skokanem pro kanistr. Nalevo vzadu vyzbírejte všechny body a kanistr. Rozbijte všechny přístroje, abyste získali body. Pod strojem vpravo je terč, ze kterého se vytáhněte nahoru a jděte doleva, přeskočte na římsu, rozbijte okno a seberte kanistr uvnitř. Vysbírejte všechny body kolem schodů, Silou pohněte dveřmi a rozmlaťte je. Vejděte do chrámu.

Používejte Sílu na kostky na zemi, zbavte se vojáků. Jděte doleva, pohněte Silou koulí, zničte drony a seberte body. Zpátky složte Silou ze sloupu schody. Jděte doprava, zabijte vojáka, vlezte do průchodu, zabijte další vojáky, seberte kanistr, body a další body dostaňte Silou ze svačiny. Vraťte se zpátky a jděte dál doprava. Silou složte společně kouli. Jděte ke kameře, seberte všechny body a s robotem doleťte pro kanistr. Vejděte do zasedačky Rady, seberte body a poskládejte na sebe křesla. Vyskákejte po nich a seberte kanistr. Vraťte se k vámi složené kouli. Napravo sundejte červené kruhy ze sloupů a Silou roztočte ozubená kola.

Jděte schodbou, zabijte vojáky, rozbijte poklopy na zemi a sbírejte všechny body. V druhých výklenkách se vytáhněte nahoru a seberte další body. V místnosti také rozbijte bedny na zemi. Jděte doprava, silou vysuňte stupínky ve výklencích. Vyskákejte a přehoďte páku. V prostředním výklenku udělejte to samé, jen přes další výklenky vyskočte na tlačítko a pak teprve přehoďte páku. V posledním výklenku navíc vyskočte nahoru a seberte kanistr.

Až se otevřou dveře, vyskočte na stupínek, přeskočte na římsu nalevo, a přeskočte za bariéru nalevo. Seberte kanistr, s 3PO vypněte pole, pak vytáhněte stupínky, vyskočte k páce a přehoďte ji. Jděte vedle, vytáhněte se nahoru, vyskočte a přehoďte páku. Dole rozbijte stupínek a vytáhněte plošiny kvůli bodům. V dalším výklenku se zase dostaňte nahoru a přehoďte páku. Vyskočte na stupínek a přeskakujte doleva až ke kanistru.

Vejděte do dveří uprostřed, zabijte vojáky, a Silou roztočte kolo.


E3K6 - Darth Vader
Story postavy: Anakin Skywalker, Obiwan Kenobi

Toto kolo je opět na etapy.

Běžte chodbou a přeskakujte díry, nakonci nalevo seberte kanistr. V místnosti musíte Silou složit sloupy, aby se nezřítil strop. Když dojte čas, začínáte znovu v této místnosti se všemi body a kanistry, takže čas není zas takový problém. Pak celou místnost projděte a seberte všechny body a kanistr v zadní časti místnosti. Pohněte všemi dvojicemi páček a seberte body. Pohněte samotnou páčkou nalevo vzadu a seberte kanistr. Pak vyskočte na plošinu napravo od ní, rozbijte zeď a seberte kanistr. Jděte doleva ke dveřím a R2 je otevřete. Pak napravo odstavte sloupy od dveří a otevřete je.

Seberte kanistr, zničte sudy napravo a stoupněte si na tlačítka. Přehoďte páky, přidělejte uzávěry na kolo a kolem otočte.

Přeskakujte po výstupcích, skočte doprava pro kanistr. Přepněte se na R2-D2 a pokračujte po plošinkách dozadu, kde seberte kanistr. Pak po plošinkách směrem doleva. Na zrezlém kusu se teprve můžete (na chvíli) zastavit. Skočte pro kanistr nalevo a pak skákejte doprava dozadu ke sloupu. Sloup se začne potápět a naklánět, takže musíte skákat zároveň nahoru a dozadu - prostě směrem k další plošině.

Zde musí porazit jeden hráč druhého, ale je jedno kdo koho.

Související hry LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
LEGO Star Wars: The Force Awakens
LEGO Star Wars III: The Clone Wars
LEGO Star Wars: The Complete Saga
LEGO Star Wars II: The Original TrilogyDiskusia Príspevkov: 3 Hodnotenie
705 hlasov

100
60
20

80
40
0
51
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |