HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19277
5452
5063
1426
1599
7062
5248
10939
1687

Online 35149 uživatelů

Návody > KillTheCow

 Hra 
Návod

Zobrazení:8698
Autor návodu:Jan "Cepin" Dohnálek

Tato hra není příliš dobrá a stačí pouze tak na chvilkové hraní. V podstatě není ani na celou obrazovku. Hrací obrazovka vypadá jako nepříliš povedená imitace game boy-e. Dole na spodku obrazovky je velké fialové kolečko, na to když kliknete, tak se přemění barva celého pozadí, můžete vybírat z několika barev, mezi kterými jsou : světle modrá, oranžová, červená, zelená, fialová, růžová a žlutá.

Nyní vás seznámim s úkolem hry, tento úkol není nic, co by převrátilo svět hore nohama, ale je to spíše stupidní úkol. Vaším úkolem je přejíždět krávy. Ano, čtete dobře, přejíždět krávy. Na tento úkol máte časový úsek a tento časový úsek jsou dvě minuty. Na začátku hry máte na výběr jeden z pěti automobilů. V podstatě je jedno, který si vyberete. Všechny automobily mají stejné vlastnosti, spíše žádné vlastnosti. Auta umí jen dopředu, dozadu, a chabé posunování doleva a doprava. Auta ani nijak nezrychlují, jen při zpátečce mírně zpomalují. Auta jsou i vzhledově totožná, liší se pouze barvou karoserie. Mé nejoblíbenější mezi těmihle auty bylo a je policejní auto, protože z nabízených vypadá nejlépe a nejschopněji.

Když se dostanete konečně do hry, tak jste zděšeni. Na silnici jsou jakoby krávy, které spíše připomínají všechno jiné než krávu. Když do téhle krávy najedete, tak se objeví mastný flek. Proti vám jezdí auta, do kterých nesmíte narážet. Jedno naražení do auta se rovná konec hry. Vedle silnice je i travnatá cesta, na které jsou udělány zjednodušené siluety stromů, když do této siluety narazíte nebo jen strčíte, tak je taktéž konec hry. Po cestě se také nachází balíčky s benzinem, když vynecháte pouze jeden z těchto balíčků, tak je také konec hry, protože vaše auto nemá dostatek benzinu.

Po cestě musíte tedy srážet krávy a brát benzinové balíčky. V této hře máte ještě tři bonusy, které můžete po cestě sbírat. Všechny vypadají jako koláče, jen se liší barvou, a když je veznete, tak se vám přidají body, nebo ubere čas nebo doplní benzin. Když prohrajete, tak se zobrazí info - kolik jste nahráli bodů a kolik vám zbývalo času, abyste hru dokončili.


Bonusy:

1. Modrý - když ho vezmete, tak se vám připočte pět bodů k dobru.
2. Zelený - když ho vezmete, tak se vám čas zkrátí o deset vteřin
3. Oranžový - když ho vezmete, tak se vám doplní benzín na maximum.

Diskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
680 hlasov

100
60
20

80
40
0
49
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |