HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19271
5452
5063
1426
1599
7056
5247
10933
1687

Online 53069 uživatelů

Návody > Wespenjagd Plus

 Hra 
Návod

Zobrazení:7885
Autor návodu:Jan "Cepin" Dohnálek

1. Popis nepřátel

Tato hra mě zaujala, protože jako protivníci proti vám stojí snad nekonečné hejno včel, nebo co to je. Prostě je to hmyz, který musíte zničit. Většina nepřátel jsou létající včely, ale najdou se tam i takové, co se plazí zemi. Vaším úkolem je jich zabít co nejvíce, to abyste měli nejlepší skóre. Pokud chcete nahrát co nejlepší skóre, tak se soustřeďte na ty včely, které jsou úplně vzadu. Ty nejsou skoro vidět, ale zato jsou za nejvíc bodů. Ale dávejte si pečlivý pozor na to jak a kam střílíte, protože se může stát, že si zničeho nic rozstřelíte svoje sudy. Já vím, že včely, které jsou k vám nejblíže vypadají, že jsou nejvíce nebezpečné, ale tomu tak není. Proto se snažte střílet, jen ty, co za to stojí, protože vaše munice je omezená, a nabíjení není zrovna nejrychlejší. Pokud vás přestane bavit střílet do včel, tak si můžete začít likvidovat městečko. Sice tam toho moc není na zlikvidování, ale když budete chtít, tak si vždycky něco najdete. Například já jsem si tam vždycky něco našel a to už jsem myslel, že tam už nic nenajdu. Tato hra je prostě plná překvapení.


2. Popis městečka

Městečko je velmi pěkně uděláno. A krásný dojem z městečka kazí jen včely, které na městečko útočí. Hlavní je, abyste si chránili nemocnici. Tu poznáte podle toho, že má na střeše nakreslený červený kříž a je jinak celá bílá. Dále jsou tu ještě normální domky, které se vyznačují tím, že na střeše červený kříž nemají. U těchto domů také bývají někdy sudy, které můžete rozstřelit. Pak je tu ještě jeden protiatomový kryt, který poznáte podle toho, že má pancéřové dveře. Dále pak stany, rezavé baráky a hangár. Tato hra je omezena časem a až časový limit uplyne, tak hra skončí. Do té doby musíte městečko ubránit.


3. Zbraň

Máte k dispozici pouze jednu zbraň a tou je brokovnice. Střílíte levým tlačítkem myši a v zásobníku máte 10 nábojů. Až vám dojdou náboje, jednoduše zmáčknete pravé tlačítko myši a vaše zbraň se nabije.
Diskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
738 hlasov

100
60
20

80
40
0
48
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |