HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
19151
5449
5063
1423
1599
7007
5189
10800
1687

Online 2582 uživatelů

Návody > FunRun

 Hra 
Návod

Zobrazení:8526
Autor návodu:Jan "Cepin" Dohnálek

O hře

Vaše autíčko je jedno z nejznámějších aut, které se kdy po světových silnicích prohánělo. Jedná se o proslulého "Brouka" . Všichni si ho jistě vybavíte, ale pro jistotu vám ho ještě přiblížím. Vaše auto má vylepšenou střechu, která je žlutomodrá a je světle červené vzadu i vepředu. A pokud se dobře podíváte, tak si můžete všimnout, že váš brouček má dokonce čtyři výfuky. Vašim úkolem vtéto hře je přijet do cíle, v čemž vás omezuje časový limit a nejrůznější překážky, do kterých můžete nabourat. Doporučuji jezdit po vymezené cestě, protože jakmile se ocitnete mimo vozovku, vaše auto začne znatelně ztrácet rychlost a to může být velmi nepříjemné, když nemáte dostatek času.


Popis věcí na cestě

Tmavě modré světýlko - když po cestě budete brát tmavě modrá světýlka, tak se vám bude připočítávat za každé toto světýlko 10 vteřin času navíc. Rozhodně se vyplatí brát tato světýlka přednostně, hlavně pokud jste v časové tísni.

Červené světýlko - když po cestě budete brát tato světýlka, tak se moc daleko nedostanete, je to totiž jediné destruktivní světýlko. Pokud se budete vyhýbat pouze červenému světýlku, tak uděláte jenom dobře. Takže se mu zdaleka vyhněte.

Zelené světýlko - toto světýlko navazuje na červené. Pokud jste omylem vzali nějaká ta červená světýlka, tak určitě oceníte možnost zeleného světýlka, které zastupuje opravu vozu. Jedno zelené světýlko opraví cca. 25 % vozu.

Bílé světýlko - pokud se vám podaří vzít toto světýlko, tak se vaše auto několikanásobně zmenší. Může to být výhodné, třeba když se netrefíte do úzké uličky a na druhé straně uličky je závora, tak ji prostě a jednoduše podjedete.

Fialové světýlko - toto světýlko je ve většině závodních her (ale vnejrůznějších podobách). Jedná se o staré známé turbo. Po vzetí tohoto světýlka bude vaše autíčko pádit rychlostí 200 km/h.

Světle modré světýlko - toto světýlko je jedno z nejlepších v celé hře, protože když ho vezmete, tak dostanete o jeden život navíc. A to je asi to nejlepší co vás může potkat. No - kdo by nechtěl mít o život víc ?

Oranžová pyramida - jsou to takové malinkaté věcičky a vypadají jako že si o ni píchnete kolo, ale když ji vezmete, tak zjistíte, že vám přidá sto bodíků. Většinou se vyskytují tak v pěticích nebo i "víceticích".


Seznam překážek

Ve hře můžete narazit na tyto překážky:

Zábradlí
Sloupy u mostů
Závory
Uzávěrky
Dvojité uzávěrky
Reklamní poutače
Dřevěný plot
Malý kámen
Velký kámen
Skála
Tunel
Dřevěný most
Značka
Strom
Balvany

Diskusia Príspevkov: 0 Hodnotenie
1024 hlasov

100
60
20

80
40
0
49
Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2019 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |