HRYCHEATYTRAINERYNÁVODYČEŠTINYCD OBALYWALLPAPERYSCREENSHOTYDOWNLOAD

OSTATNÍ
KALENDÁŘ
FÓRUM
FIRMY
TOP 10

KUP SI HRU
UŽIVATEL
Přihlásit
Registrace


Uživatelé
Hry v obchodě
Zlevněné hry

ABCgames
Kontakt, RSS, Spolupráce
STATISTIKY
Hry:
Cheaty:
Trainery:
Návody:
Češtiny:
CD obaly:
Wallpapery:
Screenshoty:
Download:
21065
5455
5063
1438
1600
7336
5994
12806
1687

Online 43279 uživatelů

Návody > Company of Heroes


Zobrazení:46443
Autor návodu:Jan Požár

1. Pláž Omaha

Jako ve většině her i tady musíme začít drobnou výukou přesto že hra obsahuje tutoriál. Ze startu máte po celé pláži roztroušené vojáky. Vemte jich na jeden tah co nejvíc a všechny je pošlete dál k ostnatému drátu mezi nimi i odstřelovače, který se schovává za ježkama skoro až u drátu. Udělejte to tak třikrát nebo čtyřikrát a určitě už budete mít u drátu dost vojáků(25)k povolání ženistů. Jakmile je dostanete, snažte se snimi dostat k drátu, ale určitě to nedokážete hned na poprvé, protože je záhadným způsobem vidí kulomety před všema ostatníma. Až bude drát v luftu, tak se sniperem odstraňte osádky všech kulometů a hoďte nálož do bunkru. Teď se můžete vydat zlikvidovat dva flaky 88. Nejdřív ale obsaďte jedno dělo vpravo od zlikvidovaného bunkru a vybijte vojáky střežící druhý východ s pláže abyste získali medaili. Teď už jděte k dělům. Jednoduše střelci vždy vystřílejte cestu a s ženisty vyhoďte flak do vzduchu.


2. Vierville

Jedna z nejlepších misí. Prvním úkolem je obsadit, případně zničit protiletadlové dělo mezi stromy. Zaútočte ze dvou stran, abyste se vyhnuli zbytečným ztrátám a vyžeňte nepřítele ze zákopů. Potom postupujte dál až ke stodole v obklíčení a cestou zajměte muniční bod. Doporučuji zajímat všechny body na které přijdete , protože ke konci mise budete mít velké problémy ze zásobováním. Jakmile narazíte na stodolu, obklíčenou nepřáteli, dosavadními jednotkami odlákejte pozornost, a s novýma seskočte vzadu a zlikvidujte fašouny náložemi. Přeživší jednotky se k vám za odměnu přidají. Pokud chcete metál, vydejte se doprava (výchozí úhel kamery) a obsaďte německý sklad munice včetně protitankových děl, které rozestavte na cestu a čekejte. Vaši pěchotu vybavte nepřátelskými kulomety a kanóny M18.
Medaili získáte, až zničíte všechna vozidla na hlavní silnici. Další cil je silnice a zbývající protiletadlová děla. Postupujte tedy kousek po cestě a u prvního strategického bodu, který obsaďte, se vydejte nahoru k dělu. Najdete tam přestřelku spojenců a němců. Až zničíte dělo, vyšlete hlídku nahoru do lesů a zajímejte všechny body, až dojdete k vraku letadla, kolem kterého je poházeno spousta bazuk a kulometů. Poberte co se dá a zahajte ostřelování minometem nepřátelskou pevnost nahoře. Mezi tím zaútočte na střední sektor silnice a po obsazení u něj nechte družstvo, protože němci zahajují v této oblasti často protiútoky. Dále zničte zbývající dvě děla a zaútočte na německou pevnost. Používejte často schopnost povzbuzení kvůli spoustě kulometů. Po zabrání zbytku bodů se připravte na přepad konvoje který tudy za chvíli projede. Chytře rozestavte protitanková děla a pěchotu tak, abyste si při útoku nemuseli dělat žádnou starost.


3. Carrentan

Jde o první misi ve městě a jelikož jde o boj ve městě, moc radit tentokrát nemůžu. Je tady dost taktik a je jen na vás kterou použijete, každá může být jednou úspěšná, jindy ne. Ze startu máte dvě družstva pěchoty a jak už to v carrentanech bývá s typické kavárny na začátku města vás začne kosit kulomet. Ze všema se zpátky stáhněte a jen jedno družstvo povzbuďte a postupujte vpřed a za rohem kavárnu srovnejte se zemí náloží. Nyní postupujte ke kostelu. Nejefektivnější je na něj zaútočit ze zadu, protože tato strana není kryta kulomety a jeden je k vám pouze otočený zády. Vyplatí se zlikvidovat rovnou náloží, protože je na tom místě více vojáků. Ještě jedno družstvo povzbuďte a vyhoďte do vzduchu dům naproti s kulometem. Protitankové dělo eliminujte granátem a obsaďte okolní body a kostel, který přeměňte na základnu. Máte teď k dispozici další pěchotu ale stavte jen minimálně,v příští misi to bude rozhodující faktor. Pokud chcete metál postavte si snipera a vydejte se na lov. Musíte zabít aspoň třicet němců. Náměstí dobijte ze strany ale budete mít problémy se zdí nalevo a ostnatým drátem napravo. Obě dvě strany jsou kontrolovány snipery, ale ty jako součást medaile ulovte vaším. Na náměstí se setkáte se spoustou pěchoty a kulometů, takže více používejte schopnost povzbuzení. Naházejte spoustu náloží do radnice a až přijede skopčácká kára zaměřte se hlavně na ni. Po jejím zničení všichni němci utečou.


4. Carrentanský protiútok

Vítejte opět v carrentanu a v jedné s nejlepších misí. Máte armádu, kterou máte jste převzali s minulé mise, proto jsem vám říkal že moc si toho stavět nemáte, protože teď potřebujete místo na protitanková děla apod.. Váš úkol je ubránit tři mosty přes řeku. Pokud možno postavte si větší množství ženistů, neboť jsou levní a hodí se na zabírání protitankových děl a kulometů rozházených po celé mapě. Než se pustíte do stavění, prohledejte každý dvorek a silnici na vaší straně řeky, jestli tam není něco co se může hodit. Až začnete budovat obranu soustřeďte ji NE za mosty ani před mosty, ale NA mosty, neboť pro dělostřelectvo, které vás začne později bombardovat, budete snadným cílem. Každý most by měl být vybaven dvěma protitankovými děly, jedním kulometným hnízdem a jedním kulometem a možná jedním družstvem výsadkářů, a za každým mostem aspoň jeden minomet. Když mně ještě zbylo nějaké místo, tak sem postavil jednoho snipera a jeden kulomet a poslal sem je obsadit budovy ve dvorku kousek za řekou za východním mostem. Pozor dvorek je ale obsazen sniperem a nějakou pěchotou. Tady můžete začít se získávání medaile zabitím 200. jednotek němců. Obsazení dvorku má strategický význam pro východní most ke jsou útoky nejsilnější a pro bombardování, protože němci si právě na tomto dvorku umisťují svoje minomety. Po deseti minutách přijde útok. Ze startu slabý ale němců bude postupně přibývat a útoky sílit. Začnete přicházet o první jednotky, hlavně vinou dělostřelectva které se přece jenom sem tam strefí i na most. Ke konci vám němci zničí radnici a vy dostanete rozkaz stáhnou se ke kostelu, pro ty lepší ale není problém vydržet na mostech, pokud jste si pravidelně udržovali obranu. Šetřit je tady velká chyba. Ke konci mise vám na pomoc přijedou tanky, ale vy, pokud jste se na mostech udrželi, ani je nepotřebujete.


5. Montebourg

Skoro všechny návody říkají že je to nejnudnější a nejtěžší mise. Já ale říkám: dá se zvládnout úplně v pohodě, stačí jen vědět jak na to. Pravda je, že je trochu zdlouhavá. Ze startu máte několik tanků a lehčích vozidel. Lehčí vozidla pošlete osvobodit rotu Dog a s tanky se vydejte nahoru, napravo od roty Dog zničit německou základnu, později to bude mít velký význam. Až zachráníte uvězněné vojáky máte za úkol zajmout křižovatku. Nejdřív ale obsaďte veškeré území napravo od cesty až po zničenou německou základnu. Po zajmutí křižovatky náhle přijede rota německých tanků Panzer IV. A jestli chcete metál musíte jich zničit aspoň osm. Současně na silnici vjede konvoj a vy ho máte chránit, což je pro vás zbytečné, neboť němci moc útočit nebudou, když nemají základnu. Kdyby měli, byla by to asi fakt dost těžká mise. Po silnici postupujte vpřed neboť teď máte úkol ji celou zajmout pro váš konvoj. Asi v druhé třetině silnice mezi neprostupnými stromy je minové pole a několik tanků za ním. Nasaďte tedy Shermanům odminovací krab a postupujte vpřed. V posledním úseku cesty je velká banda němců, ale ty můžete rozsekat odminovacím pluhem. Až bude celá cesta vaše, tak je přes ni nechte projet konvoj a máte vyhráno.


6. Cherbourg

První ze dvou misí ve městě. Začáteční úkol je obsadit některou z budov okolo jakmile nepřátelský sniper sejme dva vaše vojáky. Kasárnu podle mě obsazujete, úplně zbytečně, protože po obsazení nejbližších bodů vám přijedou na pomoc dva tanky. Jeden je novinka: plamenometný Sherman neboli Sherman crocoddille. Je to tank především na pěchotu a budovy, proti nepřátelským obrněncům nemá šanci. Jakmile dobijete náměstí tak se vydejte do dvorků za radnici a ještě o jeden dvorek nahoru a seberte tam bedny s municí a sudy s benzínem. Za samotnou radnicí si vybudujte základnu. Jakmile budete mít dostatek sil (cca. 5 tankú s toho dva s plamenometem, a několik družstev pěchoty, později rangerů) .cestou vpřed bude každý druhý dům obsazen odstřelovači nebo kulometným hnízdem, proto vždy vpřed posílejte na průzkum plamenometné tanky. Cestou zabírejte všechny body na které přijdete, v druhé části mise se vám bude zejména munice hodně hodit. Až se dostanete nahoru k bunkru s děly počítejte s tím že přijdete o všechnu pěchotu a možná i dva tanky. U bunkru první zničte dveře a potom munici uvnitř a bunkr tím pádem vyletí do luftu. Teď proveďte důkladnou obnovu vaší armády a opravte vaše tanky. Pak se přesuňte k mostu. Za mostem je velký počet Stugů IV., pěchoty folksgrenadiers ozbrojenou pancershrecky a protitankových děl, proto celou oblast nejprve vybombardujte. Za mostem znovu proveďte opravu a pak pošlete pěchotu na jih zničit němcům vozový park na jihu a tanky na prostřední cíp přistavu a by vám získali medaili zničením demoliční stanice. Jakmile se k ní dostatečně přiblížíte, odhalí se vám a začne se odpočítávat limit 2. minuty. Až jí zničíte tak se přesuňte na východní cíp přístavu a doplňte vaši armádu na maximum. Pak se vydejte vpřed zničit dvě německá velitelství. Celá oblast je zamořená Stugy a pěchotou proto budete mít určitě velké ztráty. Až se dostanete asi do půlky poloostrova, vyjedou do protiútoku stugy. Odrazíte je celkem snadno ale vaše tanky už budou mít tak 2 třetiny života pryč. U velitelství narazíte na tuhý odpor pěchoty, která celkově zlikviduje tu vaši, ale s taky rozstřílejte i jejich velitelství a vyhrajte.


7. Sottevast

Poslední výsadkářská mise, náročná na trpělivost. Úkol celé mise je zlikvidovat odpalovací rampu raket V2, nacházející se v také skulině, že k ní vede cesta jedině skrz celou mapu. Nejprve ale musíte obsadit bránu. Se svým nejmenším družstvem rychle proběhněte kolem prvního plotu a rychle hoďte granát na kulomet zatímco vaši ostatní budou upoutávat pozornost. Poté vyhoďte do vzduchu betonový plot napravo a proběhněte zničit dvě strážní věže. Potom rychle obsaďte protiletadlové dělo, než ho stihnou obsadit nacisti. Dál postupujte střídavě na levou a pravou stranu. Vpravo obsaďte jen jeden muniční bod a zničte protiletadlové dělo, a vlevo vytrvale postupujte. Na dvorcích mezi kasárnami zničte další dělo a dvě strážní věže kontrolující celou oblast. Nyní byste měli mít dost velitelských bodů na povolání protitankových děl. Jestli nemáte dostatek munice vydejte se do stavební oblasti asi ve středu mapy, jsou tam asi tři bedny (300 nábojů), a taky další dělo a Ostwind flakpanzer. Je to železná svině která vyřídí vaši pěchotu raz dva, ale proti těžkým zbraním nemá šanci. Teď si doplňte armádu o aspoň dvě protitanková děla a vydejte se do prostoru nejvíc na západ. Nachází se tam dva tanky a tři polopasáky a velké množství pěchoty. Nyní máte před sebou volbu: vrátit se přes stavební oblast a postupovat z východu a vzít tak sebou protitanková děla, nebo vyjít po schodech na střechu a spolehnout se na pěchotu. Pokud jdete na východ, dejte si pozor na dva tanky a dvě protiletadlová děla která jsou na otevřeném prostranství a tak při útoku rozhodně přijdete aspoň o půlku celého družstva. Nyní byste se měli skrz další plot ke druhému hlavnímu vchodu na střechu. Pokud chcete metál zahraďte ho pěchotou a po střeše potupujte až k domku s anténami na střeše. Skrývá se v ní velitel základny a vy ho musíte za medaili zabít. S největší pravděpodobností vám ale uteče a tak ho zabte u vchodu. Může se stát že vám uteče i tady k raketě, ale od tamtud už nikam neuteče. Jestli jste po celou dobu udrželi vchod, tak byste měli mít dost vozidel na dobytí oblastí kolem rakety. Pěchotu tentokrát nechte stranou. Dejte si pozor na protitankové dělo a tank skrývající se za rohem. Pak zaminujte raketu a odpalte jí.


8. St. Fromond

Jedna z nejnáročnějších misí. Ze startu mise budete mít pár družstev pěchoty a novinku jménem Sherman Calliloppe. Můžete mít dvě verze tohoto tanku a jejich rozdělení je nejspíš náhodné: první je že budete mít raketomet za darmo a jeho dobijení bude trvat dost dlouho (cca 3 minuty) a nefunkční dělo, nebo funkční dělo a za raketomet zaplatíte 125 munice.
Tak jako tak, vydejte se ke zničenému mostu a postupně likvidujte všechny němce za ním, včetně protiletadlového děla napravo. Až budou všichni mrtví, tak teprve začněte opravovat most a taky zaberte a zabezpečte bod na ostrově. Bude po celou misi vaším hlavním zdrojem munice protože k další se jen těžko dostanete. Až bude most opravený, tak dobijte náměstí a před tím mu pošlete pozdrav od vašeho Calliloppu, na náměstí není jediný tank jen hafo pěchoty. Až ho dobijete tak máte úkol ho půl hodiny držet. Buď ho můžete fakt půl hodiny pracně držet, nebo tam nechat menší posádku a s tanky se vydat k německému velitelství nahoře. Postupujte k němu ale po křídle, silnice je dobře bráněná. Před útokem byste měli mít alespoň 4 tanky jinak vás němci v pohodě rozpráší. Zničením velké budovy nahoře navíc získáte medaili. To by ale bylo málo a vy musíte před tím zničit několik tanků, 4 protiletadlová děla a protitankových tam je taky několik. Zničte všechny budovy včetně druhého velitelství hned vedle toho velkého. Až bude všude mrtvo tak se, pokud vám unikly, zničit 3 skupiny raketometů nebelwerfer. Pak se jen vraťte na na náměstí a čekejte na konec mise.


9. Kóta 192

Typická mise boje o kopec. Po objevu popraviště se přesunete na základnu a jak jinak, máte zajmout kopec 192 na nejvzdálenějším cípu mapy. Ze startu se vydejte na pravé křídlo pro zásoby paliva. Cestou vás začne ohrožovat protitankové dělo, tak ho nadem zlikvidujte a na chvíli si ho vypujčte. Cestou přes rozsáhlou planinu k palivu narazíte na Panzer IV. Vaše dělo ho dokáže zlikvidovat z bezpečné vzdálenosti a tank bude hořet dřív než stačí vystřelit. Zajměte bod a v základně postavte tankové depo. Až to uděláte, tak k vám přijdou na posilu 2. shermany. Na pravém křídle zajistěte tři muniční body a potom vesnici, která teď je hned za rohem. Pozor ale v ní na vás budou čekat snipeři a tanky. Niní máte na vybranou kudy se dát: z této vesnice vedou dvě cesty jedna na severovýchod druhá na severozápad. Ať se dáte na kteroukoli z nich, na konci každé na vás bude čekat jeden flak 88 – velice účinná protitanková zbraň která zničí vaše tanky než mrknete. Pokud půjdete doleva, celou cestu budete mít klid ale na konci na vás bude číhat flak 88 a tři tanky. Taky další výhoda je že odtud je kratší cesta k zadním vrátkům kopec která jsou mnohem míň bráněná. Pokud půjdete vpravo, přinese to víc komplikací než užitku. Ve vesnici na konci narazíte v ní a ve dvorku vedle na min. pět tanků, jeden flak 88 a polopasák s raketami který se skrývá na dvorku víc napravo spolu s německým velitelstvím. Celou cestou vás navíc bude obtěžovat pěchota. Odtud máte už krátkou cestu ke hlavnímu vchodu na kopec ten je ale velmi dobře bráněný zejména protitankovými děly na kopci i pod kopcem. Pokud však půjdete zadem narazíte jen na pár družstev pěchoty a na kopci nepřátelům vpadnete do zad, kteří by vás jinak rozprášili raz dva. Celý kopec deratizujte a pak už jen stačí zabrat bod a máte vyhráno. Jestli chcete medaili musíte to všechno stihnout do 50 minut.


10. St. Lo

Další otravná mise městského boje ve městě které je doslova halda suti. Ze startu máte velké množství pěchoty a jeden průzkumný jeep. Za chvíli začnou vaši základnu ostřelovat raketomety nebelwerfer na sever od vás. Pošlete tam všechny síly, které máte jen s jedním družstvem obsaďte některý s okolních domů pro základnu. Cestou k raketometům vás budou obtěžovat snipeři a samotné raketomety jsou chráněny křížovou palbou kulometů s některých domů.Není tedy nic lehkého je dobýt. Jakmile zaútočíte přijede na pomoc ještě Ostwind který si s vaší pěchotou taky lehce poradí. Až splníte vedlejší úkol tak vám příjdou na pomoc dvě družstva rangerů-velice účinná protitanková pěchota a dva tanky. Pokud chcete medaili musíte povýšit rangery na třetí úroveň. Bojujte s nimi tak dlouho dokud pod označením nebudou mít třetí prýmku. Nyní máte dvě možnosti: Buď se vydáte zdlouhavě obkličovat náměstí, nebo ho můžete vzít útokem a zničit radnici. Tak jako tak vyhrajete. Lepší je podle mě zaútočit protože to netrvá tak dlouho ale pokud si chcete líp užít hru, klidně si dobíjejte město plné tanků. Při útoku na radnici musíte najít jeden ze dvou vedlejších vchodů. Oba jsou dobře bráněny protitankovými děly a minovými poly. Pokud je nemůžete najít, jeďte po obvodu náměstí až uvidíte vchod zatarasený překážkami, které jste vídali v první misi. Nasaďte tedy plamenometnému tanku radlici a vybourejte je. Pak vpadněte na náměstí min. se šesti tanky jinak vás němci rozpráší. Z radnice čas od času vyleze celá banda Stotmtrooperů (elitní německá pěchota, která se vyrovná i rangerům). Nasaďte tedy některému z tanků bič na miny a postavte ho před radnici. Bič roztočte a jakmile někdo vyleze, ruce a nohy a někdy hlavy budou jen lítat. Po zničení radnice vyhrajete.


11. Hébécrevon

První opravdu tanková mise. Váš úkol je najít a zneškodnit 7. tanků panther. Kombinace vysoké odolnosti čelního pancíře, vysoké rychlosti a impozantní palebné síly jej dělá asi nejlepší tank ve hře, problémem je, že stojí na nepřátelské straně. Abyste proti němu měli co postavit, máte možnost stavět stíhače tanků M 10 (M 10 tank destroyer). Dává celkem slušné pecky, ale pancéřováním už to tak růžové není, takže se hodí spíš do zálohy, nebo když máte akutní nedostatek paliva (stojí 60). Celkem se tedy ani s pantherem, ani se shermanem nevyrovná. Na mapě se stkáte i s velkým množstvím panzer IV. A sdkfz 251. uma, které znáte z minulých misí. Panthery jsou přibližně takto rozestaveny: jeden je v lesích na severovýchod od vás. Je také podporován dvojicí Stugů IV. Takže je velice důležité zvolit správný směr k pantherovi. Druhý je v elektrické rozvodně kousek na západ od prvního schovaný v garáži takže se musíte přiblížit na bezprostřední vzdálenost aby se vám ukázal. Opět ho doprovází dvojice tentokrát panzerů IV. Další dva jsou v továrnách na východě, jeden u železnice úplně u kraje, druhý na levém okraji jezera u takových dvou sil. Pokud budete postupovat dál na sever, narazíte na zcela opuštěné letiště. Pátý panther se nachzí napravo od nájezdu na vyvýšenou oblast , Který vybíhá z východního konce letiště. V tuto dobu někdy všechny zbylé panthery zahájí útok na vaši základnu čímž vám víceméně usnadní práci. Pokud se tak nestane,posilte vaši armádu tanky na maximum, a po rampě vyjeďte na horu do hlavní německé základny. Tam je další panther se spoustou dalších vozidel a pěchoty. Poslední panther je na východnějším okraji této plošiny. Upozorňuji že údaje o pozicích jsem zadával z výchozího úhlu kamery. Jestli chcete medaili, nesmíte přijít o víc jak pět tanků, proto v celé misi je lepší mít větší počet shermanů než M 10.


12. Mortain

Druhá mise na kopci, tentokrát s číslem 315. Váš úkol je udržet ho. Ze startu máte kopec plný vojáků a prázdná předsunutá postavení. Nejlepší je ale nechat je tak a všechny síly stáhnout nahoru do zákopů. Po obvodu celého kopce rozestavte min. 4. protitanková děla, 4. kulometné hnízda a několik sniperů. Stranu přivrácenou k městu můžete nechat nechráněnou. Pokud zbude místo, tak jedno protitankové dělo a nějakou pěchotu postavte taky k velitelství pod kopcem na západ. Cca po třech minutách přijde útok. Zprvu budou němci útočit jen s pěchotou, kterou vaše kulomety skosí raz dva, ale po dalších pěti minutách začnou jezdit Panzery IV. A pumy. Pokud máte na kopci dostatek protitankových děl, měly by být zničeny než samy stačí vystřelit. Velké uplatnění také tady najde vaše houfnice která dokáže jedním dobrým výstřelem skosit tak 20 němců. Později začnou ze severu pěšáci chodit v bandách o složení: 1 sniper, 2 družstva granátníků a minomet. Jestli chcete medaili tak musíte zachránit družstvo rangerů v opatství na severu. Zachraňte je jednoduše vaší houfnicí, ale nesmíte zaměřit palbu moc daleko jinak to dostanou i rangeři. Pokud je zachráníte pošlete je na posilu k velitelství. Jakmile začne svítat němci to vzdají a začnou ustupovat.


13. Mortainský protiútok

Začínáme na stejné mapě jako minule akorát že je den. Poprvé hrajeme na mód vítězných bodů, se kterým se jinak setkat jen v rychlé hře. Jde o to zajmout určené důležité body a pak čekat. Vy a váš protihráč máte každý ze startu 500 bodů. Když budete mít víc vítězných bodů zabraných pro sebe, nepříteli začnou ubývat a jakmile bude mít někdo z vás nulu tak prohraje. Pokud bude mít víc zabraných bodů nepřítel ubývat budou vám. Jestli budete mít stejně tak body u vás obou nebudou ubývat. Jsou celkem 4. body: v opatství kde jste zachránili rangery, na kopci a pod kopcem na jih a na jihovýchod. Bod na jihovýchod střeží baterie čtyř flaků 88. S tanky které jste na začátku dostali by útok byla sebevražda, ale pokud vám z minulé mise přežila houfnice klidně je můžete vyřídit s ní a se sniperem. Jakmile budete mít převahu vítězných bodů, Dobře je opevněte a čekejte. Jestli chcete medaili musíte vyhrát alespoň se 250 body.


14. Autry

Asi nejlehčí mise ve hře kromě první. Váš jediný úkol je zničit tak Tiger střežící křižovatku na severu. Tiger je velice silně opancéřovaný tank s velikou palebnou silou, ale žádný obyčejný není tak dobrý jako tankové eso které máte zničit. Abyste měli proti němu co postavit dostanete nový americký tank M 26 Pershing. Velice silný tank, nejlepší mezi spojenci. Ze začátku se vydejte na východ obsadit zdroj paliva. Brání ho jen několik družstev folksgrenadiers. Z domu poblíž potom udělejte základnu a v průběhu celé mise tady na pravém křídle podnikejte diverzní nájezdy. Musíte si ale dát pozor na tankové eso které vás vyjede napadnout vždy když vstoupíte na nepřátelské území. Pokaždé si s vámi vymění pár ran a pak zase odjede. Jestli chcete medaili musíte za celou misi zničit alespoň 15 libovolných nepřátelských vozidel. Nedejte se ale odradit, tento úkol naskočí až potom co jich zničíte alespoň pět. K samotnému tigeru postupujte pokud možno na křídlech, lepší to je na levém. Celá mapa je poseta troskami nějakého starého hradu či co, které poskytují vynikající úkryt protitankovým dělům. Na každém křídle asi ve druhé třetině mapy narazíte na další tiger, ale věřte mi že není zdaleka tak dobrý jako eso. Až se dostanete do vesnice. Napadněte eso ze zadu a lehce ho zničte. Tím se můžeme pustit do poslední mise.


15. Chambois

Vítejte v poslední, netěžší, nejlepší a nejzábavnější misi. Máte nezvyklý úkol propojit vaše teritorium z vašimi spojenci na severu. Jestli chcete medaili budete muset ose způsobit alespoň 300 ztrát. Věřte mi že to není vůbec lehký úkol a nejde splnit normálním hraním, se kterým se stěží vyškrábete přes 150. budete muset pročesávat dvorek po dvorku a modlit se aby tam byli nějací němci, které byste mohli zabít. Ze startu máte nějakou pěchotu, a dva tanky. Vydejte se s nimi na západ obsadit dvorek s municí. Ještě kousek dál je další dvorek s jedním protitankovým dělem a obrněným autem. Také dostanete úkol zabrat čtyři mosty, ale nedělejte to aby dál jezdili konvoje a vy jste je mohli ničit. Pokaždé když se objeví konvoj, okamžitě se ho vydejte zničit. Mosty zaberte až úplně nakonec Daleko na severu se nachází německá základna . Až vyčistíte vaši stranu řeky tak se vydejte za mosty. Pozor ale, každý je střežen kulometným hnízdem a protitankovým dělem a oba kraje každého mostu jsou zaminovány. Až s přes ně dostanete začněte čistit město. Je v něm velký počet tanků a kulometných hnízd a taky jeden tiger. Každý druhý dům je zde obsazen. Než propojíte svoje teritorium se spojenci, postavte si co nejvíc tanků včetně pershinga, protože později přijde protiútok. Je možné že své teritorium propojíte dřív než byste chtěli. Neboť spojenci taky umí bojovat. Potom přijde silný protiútok po dvou cestách. Na každé cestě zaútočí jeden tiger, jeden panther a několik dalších tanků. Můžete tedy očekávat velké ztráty tanků tentokrát i na vaší straně. Po odražení protiútoku vyhrajete nejen misi, ale i celou hru.


Doufám že vám můj návod pomůže, ne jako ostatní návody které jen popisují jednotlivé mise, protože je psán pro ty kteří si chtějí užít hru a ne pro ty co to chtějí mít co nejdřív odbyté.

Související hry Company of Heroes 3
Company of Heroes 2: The British Forces
Company of Heroes 2: Ardennes Assault
Company of Heroes 2: The Western Front Armies
Company of Heroes 2: Victory at Stalingrad
Company of Heroes 2
Company of Heroes Online
Company of Heroes: Tales of Valor
Company of Heroes: Opposing FrontsDiskusia Príspevkov: 10 Hodnotenie
771 hlasov

100
60
20

80
40
0
48
Zobraziť všetky Pridať príspevok| Návody | Autori |
© 99-2022 ABCgames.cz 
Facebook
 ABCgames.CZ | SK | E-shop hry |