Online 3621 uživatelů

Užívateľ > KubiiQ > Hodnotenia

| Užívateľ | Hry | Hodnotenia | Priatelia |

Skutočne prvá FPS bojová hra ktorá vie čo chce, vie ako naladiť správnu atmosféru bojov, proste úvod do nekonečného virtuáleho sveta strielačiek. Revolúcia v hrách, nie je čo vytknúť, FROSTBITE2 proste zabil všetky doteraz vydané enginy, jednoznačne 100%

Nová FIFA je super, nové súpisky, krásna grafika, nový úžasný engine, perfektná hra s loptou,The Journey. Nad týmto sa trošku pozostavým lebo mi z toho je zle ako to EA vytvorial umelo. Chápem že to je takpovediac kampaň, ako napríklad v Battlefielde, skripty, dopredu predučený osud hráča.. Aby som tu nespojleroval.. Alex Hunter sa prepracuje do A-tímu (v mojom prípade Man Utd) a hrá v ňom, zatiaľ ako náhradník ako v DEMO verzii. avšak ak dáte 4 góly v 5 zápasoch aj tak máte predurčené odísť do nižšej ligy a tam máte na výber z 3 tímov, tam hráte ligu už celých 90 minút avšak po niektom zo zápasov (podľa toho čo sa udialo) Vám reportérka kladie otázky, a dospel k záveru že sú to naskriptované sračky, to znamená: hráte proti tímu Huddersfield a musíte prehrať, proste som ten zápas hral 8x a v 5 prípadoch mi dali gól do 10. minúty a pri tom som v minulom zápase rozdrvil druhý tím v tabuľke 1:5 na tej istej úrovni, nehovorím že to je zlé ale sám by som to asi vyriešil inak a nie nútenou prehrou. Av´šak nová FIFA je podarená hra, keď prehliadneme tieto nedostatky v Joruney. P.S: Chyťte s brankárom penaltu. Good Luck
celkom nuda, co ine cakat od ubish*tu, robit to iste 15 hodin v kuse je o nicom, grafika priemer, iteligencia ai nulova